Skocz do zawartości

Telefon na miarę S2 ?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez radas,

Recommended Posts

- Dla Nokii był to ratunek, dla MS'u inwestycja. MS raczej myśli jak tu utrzeć nochala Apple, teraz przynajmniej mają szansę (o ile nie spartolą tak, jak swojej sprawy ze sprzętem mobilnym). MS sobie nie zaszkodził patrząc na chwilę obecną. Powiedzmy dostał "boosta" do walki o rynek. Z tym, że jeżeli spartolą to, to będzie koniec, bo nie mają już kogo kupić :P Jak będzie, to zobaczymy szybko.

 

- Oczywiście, że specjalistów nikt się nie pozbywa (Chyba, że komuś to na rękę). Mówiłem o szarych pracownikach, bądź inżynierach z niskich szczebelków.

 

- Czy nie zdrożeją, to dopiero zobaczymy (Sony Ericsson po zmianie też miał nie zdrożeć). Zdrożał minimalnie, ale jemu to nie zaszkodziło, bo marka Sony jest ciepło kojarzona przez Kowalskiego.

 

- Windows owszem przeżywa rozkwit, ale nie jest realnym zagrożeniem. On sobie gdzieś tam kwitnie, kwitnie, coś tam gdzieś mówią, ale tak jak mówiłem - w perspektywie czasu nie zdobędzie 20%. Co ciekawe, większość użytkowników którzy przychodzą do WP, to użytkownicy nowi, którzy kupują swojego pierwszego smartfona i WP jest ich pierwszym systemem. W takim układzie "ma kto uciekać". I dlatego system musiałby być dopracowany perfekcyjnie, bo ktoś się wkurzy i zmieni. A jeszcze nie jest.

 

Cieszę się, że doszliśmy do "jakiegoś" porozumienia.

Edytowane przez vexed
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Cieszę się, że doszliśmy do "jakiegoś" porozumienia.

i mi jest "jakoś" tak miło  :)

 

Swoją drogą next time musimy sobie pogadać nt WP8 tutaj: http://forum.benchmark.pl/topic/95743-windows-phone-8-dyskusja/

 

Do autora - wybacz za offtop jaki tu z leksza wprowadziliśmy z kolegą :)

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Z tego co widze po specyfikacji to sporo slabszy jest . W dodatku nie ma wejscia na jack i nie mozna sluchac muzyki podczas ladowania. S2 ma 16gb pamieci a ten ma tylko 4gb. Ale jest ciekawa alternatywa. Moze ktos sie na niego skusi, ja tymczasem czekam na paczke z S2 :) 

Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...