Skocz do zawartości

Komputer dla gracza za około 4000zł.


Recommended Posts

  • Zastosowanie komputera : Gry

  • Maksymalna kwota : około 4000 zł

Których części potrzebuję : sama "buda"

Czy będę podkręcać sprzęt? : raczej nie gdyż słabo się na tym znam

Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080

Specjalne wymagania : Cichy

Części z poprzedniego komputera : Brak

Własna propozycja zestawu : Chciałbym aby był procek Intel i7, grafa GeForce GTX660, Dysk 1TB, RAM 16GB

Inne : Planuje pograć w takie gry jak BF4, GTAV, FIFA14. Zastanawia mnie czy za tą kwote uda się złożyć sprzęt z podzespołami takimi jakie wymieniłem wyżej.

Link to post
Share on other sites

1) Karta sieciowa i dźwiękowa są na płycie głównej

2) Chłodzenie jak możesz zobaczyć zawarłem w zestawie

3) Nie, chyba że system był w wersji BOX a nie OEM. Domyślam się też że jak to system ze "starego lapcia" to jest to Windows XP, a obecnie to już archaizm i w niektóre gry nie pograsz na nim. 

Link to post
Share on other sites

Ok. Wiec system trzeba doliczyc. Jaki polecasz do gier? w7 czy w8? Czytalem gdzies ze w 7 nie mozna miec najnowszego Directa.

A i chcialbym prosic o argumentacje dlaczego ta grafa a nie inna.

 

 

Mam windows 7 Home Premium na 4 plytkach (angielska wersja)

Edytowane przez AdBiPL
Link to post
Share on other sites

Grafa ta bo w tej cenie lepszej nie kupisz, a EVGA bo najdłuższa gwarancja, jakość i jeszcze raz jakość i więcej mówić nie trzeba.

 

Ja bym szedł w W8, bo raz że bardziej responsywny ... a dwa że i tak w każdej chwili można menu start doinstalować (ClassicShell). 

Link to post
Share on other sites

http://scr.hu/1tw4/s7ksc taki zestawik niestety z wersja windowsa OEM ale masz potezną 770 z windforsem x3 wer. OC. w zestawie umiescilem 1 kosc 4GB nastepna mozesz sobie zawsze kupic pozniej. Podobnie z chlodzeniem CPU jesli nie bedziesz procka kreci to masz BOX-owe chlodzenie(za jakis czas by sie przydalo dokupic bo procek z "K" czyli odblokowny mnoznik az zal nie krecic).


http://forum.benchmark.pl/topic/99267-wycena-mojego-pc/

 

LOOOKNIJ całkiem spoko jak bys sie ogarna bez monitora/myszki/klawiatury to jakies 3200 powinnes sie wytargowac nawet mniej a masz maszyne na gwarancji jak sie patrzy

 

Mysle ze ta uzywka bylaby dal ciebie odpowiednia

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...