Skocz do zawartości

karta graficzna HD5870, chłodzenie Scythe Musashi, drukarka laserowa samsung clp-365w


Recommended Posts

Witam 
Na sprzedaż posiadam karte graficzna HIS HD 5870 iCooler V 1GB (256bit) GDDR5 PCIe.
Karta pracowała u mnie przez 1,5 roku dziś zakupiłem nową dlatego ta sprzedaje. 
W 3d marku 11 na performance osiagła 4500pkt. Była regularnie czyszczona. Aktualnie została wyczyszczona zostały założone nowe thermopady na pamieć oraz położona nowa pasta na procesor, dzięki czemu temperatury spadły o kilka stopni.
W skład wchodzi karta, oryginalne pudełko, kabel molex - 6 pin, przejściówka vga-dvi.
Dokładna specyfikacja na stronie producenta:
Cena 379zł
 
 
Chłodzenie Scythe Musashi. Zestaw używany, ale kompletny i w pełni sprawny.
Chłodzenie jest bardzo ciche na niskich i średnich obrotach, a przy tym bardzo wydajne.
Chłodzenie w 100% sprawne - jak nowe ze sklepu. Wentylatory nie terkoczą, chodzą nadal niesłyszalnie (i pewnie popracują tak jeszcze z dekadę).
Chłodzenie używane było na karcie his ati radeon hd5870
Cena 89zł
 
Drukarka laserowa Samsung CLP-365W z wbudowanym modułem WiFi. Drukarka jest oryginalnie zapakowana w kartonie nowa i nieuzywana. Gwarancja 2 lata.
Cena 450zł
 
Wszystkie przedmioty wystawione na tablica.pl
link: 

 

Drukarka sprzedana

 

Nowe ceny:

 

Karta 369zł

 

Chłodzenie 79zł


 

Edytowane przez Skareb89
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 

Witam 
Na sprzedaż posiadam karte graficzna HIS HD 5870 iCooler V 1GB (256bit) GDDR5 PCIe.
Karta pracowała u mnie przez 1,5 roku dziś zakupiłem nową dlatego ta sprzedaje. 
W 3d marku 11 na performance osiagła 4500pkt. Była regularnie czyszczona. Aktualnie została wyczyszczona zostały założone nowe thermopady na pamieć oraz położona nowa pasta na procesor, dzięki czemu temperatury spadły o kilka stopni.
W skład wchodzi karta, oryginalne pudełko, kabel molex - 6 pin, przejściówka vga-dvi.
Dokładna specyfikacja na stronie producenta:
Cena 379zł
 
 
Chłodzenie Scythe Musashi. Zestaw używany, ale kompletny i w pełni sprawny.
Chłodzenie jest bardzo ciche na niskich i średnich obrotach, a przy tym bardzo wydajne.
Chłodzenie w 100% sprawne - jak nowe ze sklepu. Wentylatory nie terkoczą, chodzą nadal niesłyszalnie (i pewnie popracują tak jeszcze z dekadę).
Chłodzenie używane było na karcie his ati radeon hd5870
Cena 89zł
 
Drukarka laserowa Samsung CLP-365W z wbudowanym modułem WiFi. Drukarka jest oryginalnie zapakowana w kartonie nowa i nieuzywana. Gwarancja 2 lata.
Cena 450zł
 
Wszystkie przedmioty wystawione na tablica.pl
link: 

 

Drukarka sprzedana

 

Nowe ceny:

 

Karta 369zł

 

Chłodzenie 79zł

Wszystko sprzedane temat do usuniecia.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...