Skocz do zawartości

Zestaw na Intelu do 1600zł bez HDD go gier


Recommended Posts

Koledze zasilacz no name zabrał cały komputer, z wyjątkiem HDD i nagrywarki, potrzebuję więc Waszej pomocy w złożeniu zestawu.

 

  • Zastosowanie komputera : gry, internet, filmy fullhd, pakiet Office,
  • Maksymalna kwota : 1600zł
  • Których części potrzebuję : kompletny zestaw bez HDD i nagrywarki
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : nie
  • Rozdzielczość mojego monitora : 1920x1080
  • Specjalne wymagania : komputer musi sprawnie konwertować filmy
  • Części z poprzedniego komputera :  HDD SATA II, nagrywarka SATA
  • Własna propozycja zestawu :

Intel Core i3-4130 LGA1150 BOX

Gigabyte GA-H81M-DS2 Intel H81 LGA1150 BOX

Goodram DDR3 4GB 1333MHz CL9

Zalman ZM-500-LX 500W

Gigabyte GeForce GTX650TI Boost 1GB DDR5/192bit DVI/HDMI/DP PCI-Express (ver. OC)

Zalman T2

Razem 1605zł

  • Inne : Kolega nie jest zapalonym graczem, ale chiałby przy okazji zmiany komputera pograć w Shogun Total War, Rome II i nadchodzącego Wiedźmina 3 , który ponoć zostanie zoptymalizowany pod karty Nvidia.

 

Link to post
Share on other sites

Sa gry, ktore pojda lepiej na jednej lub drugiej, ale w takim wypadku w niektorych przypadkach 7850 pobije 660. Jezeli ja mialbym wybierac pomiedzy 7850 a 650ti booost, zdecydowanie 7850. Co do 7790 to faktycznie 650ti boost bedzie miala troszke lepsza wydajnosc lub bedzie podobna. 

Link to post
Share on other sites

Hej co do wieska 3:

 

http://gry.onet.pl/wiadomosci/wiedzmin-3-stopi-nawet-najmocniejsze-karty-graficzne/k14d0

 

Intel dosc fajnie radzi sobie z AMD. Jak dla mnie dobre polaczenie, co do Enermaxa, sam uzywam i powiem ze to klasa sama w sobie.

Aczkolwiek jakos nieufnie podchodze do tego tworu, kojarze nazwe Lepa i jakos nie kojarzy mi sie za dobrze, nie wiem na ile to tak naprawde Enermax a na ile Lepa. Inna sprawa ze 400W moze i daloby rade, ale w przyszlosci zamykasz sobie droge do modernizacji kompa, lepiej  z zasilaczem nie igrac, wziasc cos godnego zaufania z zapasem mocy na przyszlosc.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...