Skocz do zawartości

Słuchawki - porządne, w dobrej cenie, na lata


Recommended Posts

Witam

Poszukuje dobrych sluchawek, w cenie do 500-600zł, mam na oku sennheisery hd 380 pro, czy jest to dobry wybór? Dodam, że będę ich słuchał głównie na karcie xonar d1, sporadycznie na aplitunerze, a jak będe zmuszony, to pewnie podłacze je nawet do telefonu. Czy wzmacinacz słuchawkowy to konieczny zakup majac takie słuchawki? Dodam jeszcze, że słuchawki będą mi w 100% słuzyć do muzyki i tylko do tego, zapytacie do jakiej? Cieżko mi odpowiedzieć, po prostu uwielbiam słcuhać muzykę każdego rodzaju, dosłownie począwszy od zeppelinów, a skończywszy na deadmau5ie. Czy te 380 są słuchawkami unwersalnymi, czy może polecacie coś lepszego w podobnej cenie. Jestem otwarty na różne propozycje. Bardzo zależy mi na jednym - DOSKONAŁA IZOLACJA OD OTOCZENIA.

Link to post
Share on other sites

http://www.ceneo.pl/19570955 - Zawsze jak słysze ~500 zł Plus dobre wytłumienie to przypominają mi się te słuchawki. Jeśli zalezy Ci na izolacji to to są dobre ,pancerne słuchawki.

 

W zestawie oprócz słuchawek masz chyba 2 kable , dłuższy i krótszy,jakąś przełączke i zapasowe pady .

Edytowane przez Ozored
Link to post
Share on other sites

Naprawdę są takie dobre? Powiem szczerze, że nie słyszałem wcześniej o takiej firmie jak brainwavz, no ale skoro tak przychylnie się o tych słuchawkach wypowiadacie. To bedzie na prawde najlepszy wybór do 500 zł? A co do podpięcia, to wystarczy na początek ten xonar albo amplituner, czy słuchawki będą się ewidentnei marnować? Jeszcze do porównania chciałem, dodać akg k550, drogie bo drogie, ale mozę warto dołożyć te dwie stówki.

Edytowane przez ajirebardyn
Link to post
Share on other sites

HM5 są tak neutralne, że aż nudne. Nie każdemu się to podoba. Mi nie przypadły one do gustu, jedyne co w nich dobre jak dla mnie to izolacja, która jest okupiona bardzo mocnym ściskiem głowy. Nie odradzam ale też nie namawiam do nich.

 

Ja bym dołożył do AKG K550 bo to jednak wyższa półka i bardziej klasowe słuchawki z kulturalnym brzmieniem bez dużego ścisku głowy. W zasadzie są skrupulatnie opisane w każdym aspekcie brzmienia na audiofanatyku, warto przeczytać całość i porównać do swoich wymagań. Podobnie jak HM5 nie mają wielkich wymagań co do zródła.

Link to post
Share on other sites

K550tki leżą na głowie jak "mienciutka" kanapa. Nic nie ściska czy uwiera -ale jak ktoś ma za mały czajnik to za to mogą nie dotykać 100%powierzchnia padow i zaczynaja sie problemy -jak to czasem ludzie piszą, że w ogóle basu w nich nie słychać i inne rewelacje.

Izolacja w nich jest, ale daleko jej do doskonałej.

Link to post
Share on other sites

Mam jeszcze małe pytanie odnośnie słuchawek CAL!, czy to prawda, że dawniej kiedy wchodziły na rynek, to były robione solidniej z lepszej jakosci przetworników i ogólnei jakość dźwięku stała na wyższym poziomie. Czytałem że CALe kupione, 5 lat temu chodzą lepiej niż te kupione teraz, czy to jest aby prawda?

Link to post
Share on other sites

 

 

Mam jeszcze małe pytanie odnośnie słuchawek CAL!, czy to prawda, że dawniej kiedy wchodziły na rynek, to były robione solidniej z lepszej jakosci przetworników i ogólnei jakość dźwięku stała na wyższym poziomie

tak,choć teraz też można dostać dobrze grające, ale ryzyko wystąpienia zonka ze stronty Creativa jest duże. Ot taka to jest frajerska firma.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...