Skocz do zawartości

[Sprzedam] Evga 9800GTX+


Recommended Posts

Witam, sprzedam kartę graficzną GeForce 9800GTX+ firmy Evga. Karta jest super wydajna, o czym można poczytać w internecie. Do karty mam oryginalne pudełko, gwarancję, wszelakie książeczki i przejściówki. Cena:350zł myślę że to nie dużo.

 

http://img413.imageshack.us/i/cimg0119.jpg/

http://img413.imageshack.us/i/cimg0123o.jpg/

http://img413.imageshack.us/i/cimg0122.jpg/

http://img413.imageshack.us/i/cimg0120.jpg/

 

Pograłem w Crysisa i max temperatura to 71stopni.

 

Sprzedaje ponieważ mam okazyjnie do kupienia wydech do skutera Yasuni R. Pozdrawiam

 

Karta ma 26.8cm, spokojnie mieści się w Elitce.

Link to post
Share on other sites

Nikogo nie wprowadzam w błąd, powtarzam jeszcze raz iż jest to GTX+. Jest wykonany co prawda w procesie 65nm ale bios ma GTX+ (nie zmieniany). Tak samo wyżej ma puszczone zegary, wiem pod co to podchodzi i już tłumaczę.

Jak te karty wychodziły i było wokół nich spore zamieszanie, ludzie bardzo chętnie je kupowali. Evga postanowiła wsadzać w "stare" pudełka GTX+, tak samo było z naklejkami. Wiem bo mój brat ma sklep komputerowy i ma stały kontakt z producentami.

Jak komuś nie odpowiada że karta jest w 65nm to niech jej nie kupuje. Wydajnością przegania większość 250GTS i HD4850, pobór mocy 65nm też nie jest wygórowany jakoś mój AmacroX 450W dalej działa i to z podkręconym Quadem. W każdej grze, benchmarku czy programie karta wykrywana jest jako GTX+ możliwości OC ma na pewno lepsze niż nieco starszy GTX. 820/1200/2010 i to na standardowym chłodzeniu. No dobrze co ja się będę produkował, kto wie co to za cudeńko to ją kupi POLECAM i daje gwarancję że klient nie będzie zawiedziony!

Link to post
Share on other sites

co do grafiki :menda: mam 2 takie i są mega . a ten + daje bardzo duzo własnie + to jest super OC można ją dużo lepiej wyciągnąc niz gtx co do tego ze wszedzie Ci pisze gtx+

 

to napewno pisze 9800gtx\9800gtx+ system widzi te modele tak samo więc jesli nie ma plusa na obudowie albo na dole grafiki grawerki jest to zwykly gtx

 

nie zapominajcie ze seria gtx bez plusa miały też taka grafike jak gtx+

Link to post
Share on other sites

Jednak świadomie wprowadzasz w błąd. Wiesz pod co to podchodzi?!

Pod nic nie podchodzi, poniewaz takie ogloszenie nie jest traktowane jako oferta wedlug kodeksu cywilnego.

 

Mimo wszystko, milo by bylo gdyby autor na poczatku napisal ze karta jest w 65nm.

 

heh i co z tego że EVGA?? jak to referent tak samo jak ASUS GIGABYTE,ZOTAC tylko naklejka jest EVGA to nieczyni jej lepszej.Ciut wygórowana ta cena

Moim zdaniem czyni ja lepsza, chociazby wezmy pod uwage support.

Link to post
Share on other sites

od nic nie podchodzi, poniewaz takie ogloszenie nie jest traktowane jako oferta wedlug kodeksu cywilnego.

I tu się nie zgodzę, ponieważ jak by się uparł podciągnął by to pod celowym wprowadzaniu w błąd :oops:

Oferta transakcyjna to to nie jest, ale poniekąd do niej prowadzi i pewne zasady powinny obowiązywać, jeżeli nie prawne to chodziarz takie uwarunkowane przez regulamin forum.

 

Załóżmy umawiam się na kupno tej karty, kupuję i nie wiem, że to jest bez (+) czyli samo GTX, co w tedy? A w tedy to już pod kodeks jak najbardziej i to za celowe wprowadzenie w błąd w celu osiągnięcia korzyści majątkowych.

Link to post
Share on other sites

Jak komuś nie odpowiada że karta jest w 65nm to niech jej nie kupuje. Wydajnością przegania większość 250GTS i HD4850, pobór mocy 65nm też nie jest wygórowany

Niby dlaczego ma przeganiać GTS250 skoro to wyższy model? Dlatego że to 9800GTX z urojonym + ?

"pobór mocy 65nm też nie jest wygórowany" - Ale w 55nm byłby mniejszy nie prawdaż ?

Link to post
Share on other sites

Jak komuś nie odpowiada że karta jest w 65nm to niech jej nie kupuje. Wydajnością przegania większość 250GTS i HD4850, pobór mocy 65nm też nie jest wygórowany

Niby dlaczego ma przeganiać GTS250 skoro to wyższy model? Dlatego że to 9800GTX z urojonym + ?

"pobór mocy 65nm też nie jest wygórowany" - Ale w 55nm byłby mniejszy nie prawdaż ?

A dlaczego 8800GT przegania 9600GT? Przecież 9600GT to wyższy model, dla mnie już sam fakt że karty na tym samym chipie mają jedna 1x6pin a druga 2x6pin czyni lepszą tą drugą ze względu na możliwości overclockingu. Rozbudowana sekcja zasilania itp. a wyniki? Wcale nie gorsze od "+", rdzeń 810/1175/2000 mem/shad.
Link to post
Share on other sites

A dlaczego 8800GT przegania 9600GT?

9600GT jest niższym modelem od 8800GT

 

dla mnie już sam fakt że karty na tym samym chipie mają jedna 1x6pin a druga 2x6pin czyni lepszą tą drugą ze względu na możliwości overclockingu.

Nie pomyślałeś że ta dodatkowa kostka znalazła się tam ze względu na zwiększony pobór prądu (65nm)?

__________________________________________________________________________________

Link to post
Share on other sites

dla mnie już sam fakt że karty na tym samym chipie mają jedna 1x6pin a druga 2x6pin czyni lepszą tą drugą ze względu na możliwości overclockingu.

Nie pomyślałeś że ta dodatkowa kostka znalazła się tam ze względu na zwiększony pobór prądu (65nm)?

 

A nie pomyślałeś że niektóre 250GTS który de facto robiony w procesie 55nm ma 2x6pin? Reasumując mój model jest wydajniejszy od Asusa, Gainwarda, Palita i innego budżetowego chłamu, 2x6pin ma między innymi Galaxy. A co do poboru prądu to G92 bardzo łatwo zrobić tryb 2D :wariat: Jeśli chodzi Ci już o oszczędzanie 2zł miesięcznie na "Zwiększonemu poborowi prądu".

 

OKTA15 @ Jak sam nick wskazuje ma 15lat, i dla niego 9600GT jest lepszy od 8800GT bo chodzi o numerek ;)

Link to post
Share on other sites

A nie pomyślałeś że niektóre 250GTS który de facto robiony w procesie 55nm ma 2x6pin?

Niektóre może i tak, ale co to zmienia? Co to wnosi do tematu?

Reasumując mój model jest wydajniejszy od Asusa, Gainwarda, Palita i innego budżetowego chłamu, 2x6pin ma między innymi Galaxy

Hahaha weź przestań bo nie wytrzymie ;) Wiem, że koniecznie chcesz sprzedać tą kartę, ale o trochę rozwagi Ciebie proszę.

A co do poboru prądu to G92 bardzo łatwo zrobić tryb 2D

Idą twoim tokiem rozumowania bardzo łatwo zrobić tryb 2D w każdej karcie ;) , że co, że niby Twoja jest jakaś wyjątkowa? Jedna jedyna i nie powtarzalna? Daruj sobie...

Jeśli chodzi Ci już o oszczędzanie 2zł miesięcznie na "Zwiększonemu poborowi prądu".

A na jakiej podstawie to wyliczyłeś :) Masz szklaną kulę? Wróżyłeś z fusów?

OKTA15 @ Jak sam nick wskazuje ma 15lat, i dla niego 9600GT jest lepszy od 8800GT bo chodzi o numerek :P

Och, wymieniony przez Ciebie user ma 16 lat czyli de facto tyle samo ile Ty :->

 

Przestań się już tutaj wykłócać, napisałeś ogłoszenie i daj spokój, czekaj aż ktoś się zgłosi/albo i nie. Pisząc o tej karcie to co pisałeś po prostu kłamałeś i to nie zmienia faktu, że jak kogoś byś nabrał na te swoje bajki złamał byś prawo, a za to grozi odpowiedzialność karna. Po drugie moderatorem na tym forum nie jestem ale śmiem twierdzić, że mogła by Ciebie za te kłamstwa, aby tylko kartę upchać spotkać stosowana kara :wariat:

Link to post
Share on other sites

Nikogo nie oszukałem powtarzam to po raz kolejny, nie mam 16lat i nie mówię nie moja karta jest najlepsza na świecie. xpris te swoje bajki o szklanej kuli i krasnoludkach zostaw dla siebie.

 

Oczywiście nie wspomnę że nie mam stock taktowań na poziomie 675/1100/1688 jak to miały 9800GTX, mam takie jak GTX+ czyli 738/1100/1836 :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...