Skocz do zawartości

Xperia t - problem z dźwiękiem


Recommended Posts

Ave!

Mam problem ze swoją xperią t - mianowicie słuchałem muzyki na słuchawkach i po ich odłączeniu telefon zachowuje się jakby nadal na nich działał. Nie mogę słuchać muzyki na głośniku, podczas rozmowy telefonicznej zarówno ja i rozmówca wzajemnie się nie słyszymy. Jedyne dźwięki, które działają to jak ktoś do mnie zadzwoni lub napisze smsa oraz alarm.:P Próbowałem to naprawić poprzez restart telefonu, przywracanie ustawień fabrycznych i naprawę softu przy użyciu PCC. Niestety żadna z tych metod nie przyniosła skutku. Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites

3x ta sama usterka i masz nowa komorke lub zwrot kasy :) u mnie gwarancja jest na 1 miejscu :)

 

Głupota i tyle. Nie zgodność z umową i wymiana na nowy, a nie bawienie się w gwarancję.

 

 

Ave!

Mam problem ze swoją xperią t - mianowicie słuchałem muzyki na słuchawkach i po ich odłączeniu telefon zachowuje się jakby nadal na nich działał. Nie mogę słuchać muzyki na głośniku, podczas rozmowy telefonicznej zarówno ja i rozmówca wzajemnie się nie słyszymy. Jedyne dźwięki, które działają to jak ktoś do mnie zadzwoni lub napisze smsa oraz alarm. :P Próbowałem to naprawić poprzez restart telefonu, przywracanie ustawień fabrycznych i naprawę softu przy użyciu PCC. Niestety żadna z tych metod nie przyniosła skutku. Jakieś pomysły?

 

Słuchawki z zestawu działają ? Niektóre bolce są o trochę krótsze i przez to nie działają.

Link to post
Share on other sites

 

 

Słuchawki z zestawu działają ? Niektóre bolce są o trochę krótsze i przez to nie działają.

 

Działają i po ich podłączeniu telefon jest w pełni funkcjonalny, natomiast po odłączeniu to już inna bajka %-)

Wysyłam go na gwarancję i mam nadzieję, że mi go przyjmą bo nie wiem czy to prawda ale słyszałem, że po samodzielnej zmianie obudowy gwarancja staje się nieważna, a ja tak właśnie uczyniłem.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...