Skocz do zawartości

Jakie glosniki wybrac do mojego pc ?


Recommended Posts

Witam,


jakie glosniki mi polecacie do takiego komputera:


Windows 7 64bit


8GB Memory corsair vengeance lp 1600mhz


Intel core i5 3570k 3.4ghz


Amd Sapphire 7950 vapor x 3gb


ocz 550w


asrock z77 extreme 4 


Cooler Thermal right macho hr-02


 


zastanawialem sie nad tymi  :) http://www.currys.co...032568-pdt.html


tymczasowe mam takie http://www.ebay.co.u...=item1c2c46254a


 


Z gory dziekuje,


i3arty 


Link to post
Share on other sites

A no fakt zapomnialem o tym napisac 

Glosniki najczesniej beda uzywane do gry typu Battelfield 4 :P

http://www.ebay.co.uk/itm/Genius-SW-G2-1-1250-38W-2-1-Gaming-Speakers-for-Desktop-PC-Computer-/121080311809?pt=UK_Computing_Speakers&hash=item1c30f2f001

Jeszcze takie znalazlem ;D 

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

Poogladalem rozne filmiki na youtube poczytalem plusy i minusy i chyba jednak zostane przy logitech z506 :D 

Jedyny minus w microlab fc330 to ze regulacje glosnosci ma na tym szerokim glosniku i problem w tym ze nie chce mi sie co chwile siegac zeby przyciszyc lub podglosnic a na biorku miejsca na niego nie mam

z506 ma nawet czysty i wyrazisty dzwiek [fc330 ma chyba troszeczke lepszy dzwiek ale az takiej roznicy nie zauwarzam :)]

 

Dzieki wszystkim za pomoc ;D

Link to post
Share on other sites

 

 

Jedyny minus w microlab fc330 to ze regulacje glosnosci ma na tym szerokim glosniku i problem w tym ze nie chce mi sie co chwile siegac zeby przyciszyc lub podglosnic a na biorku miejsca na niego nie mam

 

Regulator głosności na klawiaturze starczy :) 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

microlab to byłby lepszy wybór i jak ktoś napisał już @ragon , można bardzo łatwo sterować głośnością z poziomu klawiatury multimedialnej, ja sobie nie wyobrażam działania na kompie bez tej opcji ; )

 

nom, klawiaturka pod ręką a glośniki czasem są dalej, w moim przypadku jak jestem na kanapie to wole z klawy kontrolować głos niż wstać :P, opcjonalnie jest także pilot multimedialny.

Link to post
Share on other sites

Zamowilem te microlab fc330 2.1 i maja przyjsc w piatek lub poniedzialek dam wam moja opinie o nich :D


No powiem wam ze bylem zaskoczony :P wczoraj wieczorem zamowilem a dzisiaj juz o 11 rano przyjechaly :D glosniki ladnie wygladaja pasuja prawie wszedzie, ladnie wykonane [ale jak gram np w battlefield 3 to nie slysze takich dlugich explozji tylko takie krotkie :( nie wiem ale jak anrazie mi sie podobaly x530 bardziej w sensie gdy gralem w battlefield 3 [nie wiem moze musze sie przyzwyczaic lub cos moze jakies sterowniki musze wgrac ]

 

Edit: Powiem wam ze jednak zwroce te microlab i jednak kupie te z506

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

powiem ci ze wole miec glosniki z plastiku ktore dobrze brzmia niz ladnie wygladajace microlab projektowane przez jakiegos kogos gdzies tam.

teraz podlaczylem glosniki wlaczylem gre battlefield 3 i na poczatku gralem z microlab przez pare minut a potem szybko zmienilem [odlaczylem microlab od kompa i podlaczylem moje stare logitech x530 i powiem ci ze roznica jest duuuuza x530 jest o wiele lepsze niz te microlab

Edytowane przez I3arty
Link to post
Share on other sites

mowie ci jest roznica i to wielka :P microlab moze wydaje ladny dzwiek ale muzyki a w granie np jak battlefield 3 to lipna opcja nie ma takiego surraround dzwieku tylko taki krotki , jak np granat wybuchl to w logitechu bylo slychac taka glebie dziweku i a microlab taki krotki wybuch i koniec nie ma takiego dlugiego dzwieku ciezko to wyslumaczyc slowami nagralem to porownanie na telefonie ale tez innaczej slychac ;/ zostaje przy x530 a microlab zwroce i potem moze sie zastanowie nad jakims lepszym 5.1 niz x530 i z506 :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...