Skocz do zawartości

msi 7870 hawk


Recommended Posts

witam, mam problem poniewaz podczas grania np w bf3, bia hh lub innej gry gdzie mam powyzej 150 fps temperatura karty rosnie az do 64-67 stopni po czym wywala błąd ze sterwonik ekranu amd przestał działać a w bf3 takie coś: http://www.speedyshare.com/Mcs4A/Bez-tytulu.png

czyli karta się jakby przegrzewa bo jest więcej fps?

Link to post
Share on other sites

64-67*C to nie jest wysoka temperatura. Jeśli sterownik się wywala, przeinstaluj go.
Pobierz ostatnią oficjalną wersję sterownika ze strony AMD. Pobierz DriverSweeper. Pobierz CCleaner.
1. Zainstaluj DriverSweeper i za jego pomocą odinstaluj sterownik karty. Restart.
2. Uruchom CCleaner i przeczyść rejestr 2x.
3. Zainstaluj nowy sterownik.

Link to post
Share on other sites

Toż Ci napisałem co możesz zrobić. To nie jest wina temperatur. Moja GTX670 pod obciążeniem też robi 64*C. Twoim zdaniem to dużo?
Jakbyś miał w granicach 90*C, wtedy mógłbyś się zacząć martwić.
Powodów wysypania się sterownika może być wiele. Jedno z rozwiązań podałem Ci powyżej. Zrób co Ci radziłem i napisz czy pomogło.

Link to post
Share on other sites

To nie jest wina przegrzewania się karty. Jeżeli robiłeś OC karty to daj na stockowe taktowania i wgraj najnowsze sterowniki .

 

PS. To nie sterownik Ci wywala tylko DirectX. Jednakże zainstaluj najnowsze Catalysty i DirectX

Edytowane przez emilko1994
Link to post
Share on other sites

raz tylko w bia hh wywaliło mi ze sterownik ekranu przestał działać amd, karta miała wtedy z 66 stopni przy 250 fps, teraz jak patrze i gram to mam max 62 i nic sie nie dzieje


no ale w sumie mam ekran 60Mhz wiec nawet jak dam gre bez vsync to róznicy chyba nie będe widział między 60 a 250 fps?

Link to post
Share on other sites

Trafił mu się straszny bubel bo gpu jest do 110 stopni a jemu wywala na 65stopniach.

Daj obroty wentyla na 100% i jak w grze nie dobije do 65 stopni i będzie się dało grac godzinami

to znaczy że twoja karta ma próg do 65 stopni czyli jakieś 40% niższy niż powinna mieć.

Jak nie dasz rady oddać na gwarancję to albo gra na 100% wentyla albo wymiana chłodzenia

albo sprzedaż w uszkodzonych i kupno nowej karty :)

Edytowane przez FPS FAN
Link to post
Share on other sites

Oddalem na gwarancje oby naprawili lub dali nowy model' za 2tyg sie okaze

Mam nadzieje ze jak oddadz karte to juz nie bedzie tzkich poblemow, poniewaz dawniej 63 stopnje bf i nic sie nie dzialo . A jak znow bd mial ten problem to moge prrosic o zwrot pieniedzy? Poniewaz nie mam juz nerwow do tego. Albo dadza nowa karte albo zwroca hajs bo watpie by naprawili na dlugo teen problem' boje sie ze zaroca taka jaka dalem badz naprawiona na mAx miesiacmiesiac

Link to post
Share on other sites

Oddalem karte do naprawy, gosc powiedzial ze to na pewno cos z karta, moze chlodzeniem tzw wentylami tej karty lub moze to wina tego bialego zlacza miedzy kablem a wejsciem karty w pc bo zamiast msi mam gigabyte moze to tego jest wina. Moze dadza nowa wtyczke z msi

tzw chodzi o tą białą wtyczkę co łączy wyjscie od karty graficznej i łączy się z kablem od monitora tym takim niebieskim, co sie przykręca i to mam gigabyte, moze dlatego cos jest nie halo z ekranem i kartą?

 D-sub-DVI o to mi chodziło

możliwe że to przez to?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...