Skocz do zawartości

Brothers in Arms HH


Recommended Posts

witam, mój problem polega na tym że podczas grania w niektórych momentach mam ponad 250fps za czym idzie to że moja karta ma prawie 65-66 stopni... w bf mam max 62 na wysokich ale to bf, a tutaj? nie rozumiem tego, mam 3 wentyle w kompie, obudowa z boku ściągnięta, chłodzenie cpu, moja karta to msi 7870 hawk

Link to post
Share on other sites

a co tu nie rozumiesz... kiedy gram, msi pokazuje mi w niektórych momentach ponad 230fps po czym temperatura karty graficznej wzrasta, czasami nawet do 66 stopni.. chodzi mi o to co zrobić by nawet przy tych 230 czy wiecej miec mniej niż 66  stopni, tak z 61 max.  nawet wymagający bf3 mam na wysokich i max 60 stopni.

i takie pytanie z innej beczki, mam obudowe thermaltake v3 black edition, u góry wiatrak, z tyłu i na przodzie, i pytanie czy lepiej mieć obudowe z boku ściągniętą żeby było mniej stopni na karcie czy zamontowaną żeby był ten cały obieg? bo nie rozumiem czemu gra jak bia gdzie mam z 200 fps to mój 7870 ma take temperaturym czekam na odpowiedzi :)

Edytowane przez jareeecki
Link to post
Share on other sites

po 1sze, po co ci 3 wentylatory w obudowie skoro masz ją otwartą, dwa 66 stopni to jest nic dla tej karty, no i tak jak pisze bar1004 włącz Vsync i będziesz mieć 60 klatek (czy tam jakie twój monitor ma odświeżanie)

Link to post
Share on other sites

Sprawdź ile masz fps masz w BF, to zobaczysz ile dla Ciebie jest płynne. Prawda jest taka, że jeśli masz monitor 60Hz, to i tak więcej klatek nie wyświetlisz (niektórzy mówią, że powyżej 25fps nie wydać różnicy, ale ja widzę, więc nie potwierdzam, ale może to być zależne od człowieka), a przy V-syncu na 60, jest mniejsza szansa na nagły spadek klatek.

A jeśli masz poprawnie zainstalowane wentylatory to obudowa powinna być zamknięta, ale równie dobrze możesz po prostu sprawdzić kiedy masz wyższe temperatury.

Edytowane przez bar1004
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...