Skocz do zawartości

Jedyne radio dla graczy - RadioGamer.pl


Recommended Posts

Radio dopiero startuje

 

 

 

Nazwa Radia: Radio Gamer

Link Radia: RadioGamer.pl

Rodzaj Granej Muzyki: Soundtracki z gier i utwory z grami w jakiś sposób powiązane

Jakość Nadawania: 192kbps

Licencja Radiowa: ASCAP, BMI, SESAC, SoundExchange (odpowiedniki wszystkich polskich organizacji)

Kanały Muzyczne: 1

Coś od Siebie:  poniżej

 

 

http://radiogamer.pl/wp-content/uploads/2013/09/radio_no_bg_black.png

 

 

Witam. Istnieje mnóstwo radii disco polo, club itp - jednak nikt jeszcze nie zaproponował radia z muzyką z gier.

 

Muzyka z gier to coraz bardziej popularny gatunek, gdyż gry video coraz mocniej przypominają filmy i ich soundtracki. Radio Gamer jest pierwszym takim w Polsce miejscem które będzie stanowiło centrum tego gatunku. Jednak na soundtrackach nie koniec - wkrótce będę szukał osób chcących współtworzyć radio, a więc przede wszystkim prezenterów chcących i umiejących wypowiadać się o grach, przedstawiać nowinki z branży IT itp, jednak na wszystko przyjdzie czas. 

 

Obecnie radio posiada kilkaset utworów, można usłyszeć ścieżki dźwiękowe z takich hitów jak Mass Effect 3, Crysis 2, Far Cry 3, Battlefield 3, Max Payne 3 i wielu innych. Biblioteka cały czas się powiększa.

 

Na tą chwilę wszystko tworzę samemu. Opłacam z własnej kieszeni oddzielny serwer dedykowany, hosting www i domenę, licencje na streaming, i wszystkie albumy (nie są to mp3 z wrzuty czy chomikuj, lecz każdy utwór pochodzi ze sklepów internetowych). 

 

Radio nie jest komercyjne, lecz hobbystyczne. Tworzone przez gracza w wolnym czasie - po za nim mam na głowię szkołę i prace i inne zajęcia, więc nie mam na niego niestety całego dnia ;) Jednak mam nadzieję, że z czasem wszystko będzie się rozkręcać, i zbierze się solidna ekipa i słuchacze.

 

Mam nadzieję, że na tym forum znajdą się miłośnicy soundtracków z gier.

 

Pozdrawiam i zachęcam do słuchania!

Edytowane przez verona
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...