Skocz do zawartości

Recommended Posts

Na słuchawkach to się nie znam kompletnie :D Co do mychy to dobrze by była taka nie za duża nie za mała pod claw\palmgrip dobrze jakby jakieś kilka dodatkowych przycisków. Coś się znajdzie? Ogólnie jeżeli chodzi o tego SS to widziałem same pozytywu.

Edytowane przez -Wolfie-
Link to post
Share on other sites

Widzę , że jesteś dopiero amatorem jeżeli chodzi o sprzęt , ale dobrze , że napisałeś.

 

Posłuchaj , te opinie są wystawione przez ludzi (większość 15-17 latków) którzy nie mieli nic lepszego na uszach niż te SS. Sprzęt ten jest przereklamowany jednym słowem marketingowy pic.

 

Prawda jest taka , że za mniej niż 100 zł są słuchawki które miażdżą Siberie i inne podobne wynalazki (Razery , Logitechy , Roccaty itp.) pod każdym względem.

Link to post
Share on other sites

Jeśli trzymasz mysz całą ręką to sensei będzie dobrze Ci leżał. Ogólnie mysz nie jest zła, zapewne zależy Ci na stylistyce, w tym przypadku dużo do tego nie dopłacamy, można brać :D

Napisz jeszcze jaką masz podkładkę i z ilu DPI korzystasz, ponieważ laserowy sensor przy wysokich DPI działa kiepsko na szmacianych podkładkach.


Ja wybrałbym odmianę rubberized wykonaną z gumy, nie jest przynajmniej śliska i nie ucieka ze spoconej łapy.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja wolę lekkie, łatwo nimi operować. Teraz korzystam często na 800-1600 DPI, zależenie od gry. Jeszcze Ciągle się mimo wszystko nad tym Bundlem zastanawiam. Bo tak, Wszystko fajnie wygląda, mysz i podkladka myślę fajne działa, słuchawki niby są polecane. Ale zaraz kilka audiofili przyjdzie i napisze "za tę cenę można mieć sporo więcej, nie kupuj tego gowna".

Link to post
Share on other sites

Czytałem ogólne opinie, na stronach.

 

Nie rozumiem , a gdzie masz czytać opinie jak nie na stronach ? -.-

 

Wszystko jedno gdzie są te opinie i na jakich stronach i w jakiej formie. Powiedz mi przez kogo one są pisane ?

 

 

Tutaj cytuję fragment artykułu :

 

 

A dlaczego Creative czy Siberie są takie popularne? Po 1. – to sprzęt tworzony masowo, tu nie zależy na tym by każda sztuka była idealnie wykonana i zapewniała to co musi w kwestii dźwięku, po 2. – reklama najlepszych mega pro graczy e-gamingu chyba coś daje nie?, po 3. – ludzie kupują to na zasadzie owczego pędu – on ma takie słuchawki! ja też chce takie! – działa coś to w ten deseń.”

Link to post
Share on other sites

Czyli co? Jak dla mnie ten zestaw Frost Blue jest fajny i opłacalny. Design tych słuchawek po prostu miażdży przez to podświetlenie. Mnie tam nawet zadowoliły kiedyś słuchawki Tracer'a za 4 dychy. To było kiedyś. Teraz trochę mi wzrosły wymagania, ale też nie jakoś przesadnie, myślę, że to by mi wystarczyło spokojnie. Do tego programik Razer Surround który daje co prawda sztuczne 7.1 ale to naprawdę działa.

Link to post
Share on other sites

Co do wielkości do średnie, ni duże ni małe - po prostu średnie. Jak mówiłem raczej jestem nisko/średnio czułościowcem. Jeżeli dobrze myśle to używam układu 1+2+2 (kciuk na tym wcięciu, 2 palce na 2 głównych przyciskach, reszta leży na prawym boku myszki). 

Link to post
Share on other sites

na senseiu da się i claw i palmem grać, lecz jak nie masz dłoni tak z 18+cm(od czubka palca do zgięcia nadgarstka) to lepsza byłaby zowie ec2 evo black lub jak wolisz trochę bardziej claw niż palma to nawet savu da radę. Jak masz tak z do 17.5 cm dłoń to obczaj myszki do ok 115mm (np jak wolisz bardziej claw to cm recon).
Jak mas dużą dłoń to zdecydowanie pod względem kształtu pod palm/claw wypada deathadder, ale to najwygodniej jak dłoń wielkości 19+ cm.

co do słuchawek to jak chcesz je w 90% pod gry to spełniają swoją funkcję całkiem dobrze ;), Nawet są całkiem wygodne, kwestie przepłacania za nie i to, ze taniej można dostać lepiej brzmiące nie będę poruszać bo rozumiem, że są osoby, dla których firma i wygląd są równie ważne i to szanuje.

Edytowane przez ezzio
Link to post
Share on other sites

 

 

co do słuchawek to jak chcesz je w 90% pod gry to spełniają swoją funkcję całkiem dobrze ,

Wiadomo, ale jeśli przyjdzie mu do głowy posłuchać muzyki to wiadomo jak to się skończy. Dlatego słuchawki "muzyczne" sprawiają, że można zjeść ciastko i mieć ciastko. :D

Link to post
Share on other sites

Mam jakieś 17 cm w dłoni ale łapa ciągle rośnie (to normalne przy 14 roku życia). Nie chcę potem zmieniać za pół roku. Jednak jak do palmo/clawa to myślę, ze dużej różnicy ten centymetr czy dwa nie zrobi. Jednak chyba kupię tego Sensei'a tylko nie wiem jak będzie z tym czy brać RAW czy wersję podstawową.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...