Skocz do zawartości

evga sr-2


Recommended Posts

moze dzisiaj cos porobie wieczorem. To bedzie cos maksymalnie minimalistycznego, i modulowego. 

Zastanawiam sie teraz nad wiatraczkami, czy brac dwa czy odrazu 4?



 
Uploaded with ImageShack.us
po 30 minutach renderingu
Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Wystarczą dwa sterowane PWM z zakresem pracy 600-1500rpm

Przy czterech wentylatorach zysk jest niewielki rzędu 2-4 stopni C w zależności od rpm a wydatek duży.

 

Polecam do Megahalemsów wentylatory Noiseblocker BlackSilent PRO PLPS 120mm PWM

Były ostatnio w świetnej cenie to zgarnąłem dwa po 39.70zł za szt

http://allegro.pl/noiseblocker-blacksilent-pro-plps-120mm-pwm-i3492324766.html

Łożyska i kultura pracy ekstraklasa no i pasują wyglądem do Mehahalemsa.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

BitFenix Spectre PWM 120mm czarny kupilem takie dwa, z podswietlaniem na bialo.

narazie dziala na thermalright tr ty 143 i sprawuje sie dobrze. Nie moglem wczoraj odpalic programu bo podobno jak jest wiecej niz 16core to trzeba hotfixa zainstalowac a ja o tym nie wiedzialem.

 

Musze powiedziec ze po podkreceniu proce dopiero dostaja wigoru. bez tego w cinebench jest 11,5 i widac golym okiem ze rendering dluzej trwa. moze jeszcze do blck 200 dociagne i mi wystarczy, chociaz juz teraz jest dobrze.

Na starych xeonach 8x2,5ghz kuchnie liczylo mi 160 minut, a teraz 28minut

Edytowane przez leto87
Link to post
Share on other sites

Na poczatku wiatrak wogole sie nie wlanczal. ze stara karta graficzna. A teraz tak pracuje. To jest jakby takie sapanie komputera, slysze to. Kontroler tego wiatraka chyba do konca nie jest przemyslany.. W agito powiedzieli mi zebym zareklamował, a mi sie nie chce wysylac i czekac miesiac czasu..Zreszta wydaje mi sie ze ten typ tak ma..komputer jest podkrecony, ale to sie dzieje bez stresu :D

Link to post
Share on other sites

To jest normalne, mam ten sam model 1000w. ogólnie włącza się od 50% obciążenia, bądź od 45 stopni. Ja dodałem wentylator na niego jakis z 500 obrotów, którego nie słychać w ogóle. Teraz już w ogóle się nie włącza. Mnie też troszeczkę irytowało, ale może przez jeden dzień, później już nawet tego nie słyszałem.
 


ogólnie gdybyś miał wszystko w obudowie dobrze wentylowanej to by pracował pasywnie, a tak powietrze stoi i się grzeje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...