Skocz do zawartości

Płyta am3+


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez tomcug,

Recommended Posts

Mój komputer znajduje się w serwisie i prawdopodobnie padła płyta glowna. Chce teraz kupic jakąś ok 350 zł pod phenoma II plus zalman CNPS9500 zeby troche go podkrecić ale głownie zeby zmienić go potem na prawdziwe 8 rdzeniowe procesory ( jak juz wyjdą...). Myślałem nad Gigabyte GA-990XA-UD3 ale słyszałem że sa na niej problemy z podkrecaniem fxów aktualnych (wiec przyszłych też mogą być). Jaka plyte powinienem wiec wybrać ?

Pomóżcie proszę bo chyba jutro bede musiał podjąć tą decyzje

Link to post
Share on other sites

Obejrzyj sobie najnowsze "rozkłady jazdy" AMD ;). Nawet w serwerach nie będzie Steamrollera, przynajmniej w 2014 roku. Do tego obsuwa procków Kaveri i masz cały obraz sytuacji. Być może się mylę, ale jestem przekonany, że AM3+ to już żywy trup. Kto nie wierzy, ten dopiero uwierzy :D.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

Dobra, jestem głupi ale chce NOWA płytę pod am3+ do oc fxów do 400 i ne gigabyte seria 900 bo nie ma innych rev niż 3. Ludzie, napisalisie już tyle postów a ja się NICZEGO nowego nie dowiedziałem, nie padł ani JEDEN model, nic. Ja myślałem ze to konkrete forum a to trochę kółko gospodyń wiejskich widzę :/

No widzę ze jak proszę o konkrety to się zrobiła cisza...

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Ja myślałem ze to konkrete forum a to trochę kółko gospodyń wiejskich widzę :/

 

My próbujemy Ci pomóc, a wyjeżdżając z takimi tekstami dajesz do zrozumienia, że po prostu nie chcesz jej otrzymać.

 

Klik!

 

Pierwszy z brzegu przykład, bardzo dobra płyta. Jak chcesz jeszcze trochę zaoszczędzić, to możesz brać wersję bez EVO w nazwie.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ok doceniam próby pomocy ale temat był o wszystkim tylko nie o tym o czym miał być.... Bardzo dziękuje za jakiś konkret :) ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe propozycje ?

Co myślicie np. o tym http://www.dccomp.pl/asrock-990fx-extreme3-amd-990fx-socket-am3-3xpcxdzwglansata3usb3raidddr3slicrossfire-p-109135.html ?

Albo lepiej - gdzie to mozna kupic ? http://www.gigabyte.pl/products/page/mb/ga-990fxa-ud3rev_40/ bo szukam ale nie ma a to chyba byłaby najlepsza opcja

Link to post
Share on other sites

Z rewizjami to prawdziwa loteria, nigdy nie masz gwarancji na co trafisz. Płyty od ASRocka oraz MSI mają dość słabe sekcje zasilania w tym budżecie, tak więc zostaje chyba tylko proponowany przeze mnie ASUS.

Edytowane przez tomcug
Link to post
Share on other sites

No ale ta 4rewizja wyglada całkiem inaczej wiec myślałem że moze ktoś zna jakiś sklep gdzie szybko wchodzą nowości to napisałbym do nich ale jesli się nie uda to prawdopodobnie wezmę tego asusa ale martwi mnie słaba sekcja zasilania procka bo to tylko 4.1 a ponoć do fxów to niewiele...

Czy 6.1 ale nie 8.2 jednak...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...