Skocz do zawartości

laptop do 2000zł, głównie do muzyki


Recommended Posts

Zamierzam kupić laptopa, którego będę głównie używał do prowadzenia imprez, ale na co dzień będzie wykorzystywany przeze mnie w domu. Chciałbym przeznaczyć na laptopa nie więcej niż 2000 zł, będę go brał na raty.
Proszę o pomoc w dobrze laptopa. Za wszelkie sugestie, wielkie dzięki!



 

Link to post
Share on other sites

Bez systemu np Lenovo thinkpad e531 z i3 IIIgen. Lapek z tańszej serii biznesowej Lenovo. Będzie trwały i solidny. i dobrze jakościowo wykonany.

 

Jak z systemem to Dell vostro 2520 z i3 IIgen. Procek generacje niżej ale dla ciebie nie robi to zbyt dużej różnicy. Będzie wystarczający. Także solidny choć i całkiem nieźle wykonany. MA gwarancje Next business Day ( czyli w 24h od zgłoszenai awari przyjeżdza nam serwisant we wskazane miejsce i ogarnia usterke)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

ponawiam temat co do zakupu laptopa. Jeszcze się nie zdecydowałem, a czasu w sumie mam mało. Mam jednak dodatkowe informacje, które mogą pomóc co do wyboru jakiegoś lapka :

tak jak pisałem wcześniej, laptop będzie wykorzystywany na imprezach, całą noc służąc do muzyki - w związku z tym nie chciałbym oddzielnej grafiki. Z tego co mi podpowiadają, to obciąża procesor - prawda to ?
Jeżeli chodzi o procesor, myślałem o Intel Core - i5 - jakieś rady ?

Nie chciałbym wydać więcej niż 2000 zł

 

dzięki za pomoc!

Link to post
Share on other sites

Nie wiem kto ci daje takie rady ale sąto bzdury totalne. Niech ta osoba zajmie sie lepiej sadownictwem bananów na terenie RZeczypospolitej. Co do propozycji są takie jak były i nie ulegają w dalszym ciągu zmianie.

Zresztą podane propozycji nie miały nawet grafiki dedykowanej więc w ogóle o czym tu mowa....

Do czego Ci niby ten procesor i5 potrzebny? Wiesz w ogóle czym się różni od i3? W skrócie tylko trochę wyższym taktowowaniem. ok 500mhz. i to nie na sztywno a tylko podczas działania trybu turbo.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Jak Ci się nie widzi ten thinkpad to masz jeszcze http://www.x-kom.pl/p/156921-notebook-laptop-15-6-hp-probook-450-i3-3120m-4gb-500gb-dvd-rw-torba.html

i5 dużo nie zmieni (nawet nic) ale jak już się tak uparłeś to http://www.x-kom.pl/p/158269-notebook-laptop-15-6-hp-probook-450-i5-3230m-4gb-500-dvd-rw.html, ale jak dla mnie to szkoda kasy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...