Skocz do zawartości

GTA 4 Problem


Recommended Posts

Witam.Mam problem z GTA 4 ponieważ gdy chcę odpalić grę,to wyskakuje mi okienko że:Program RGSCLauncher przestał działać.Co robić?wgrywałem nowego i nic,re install gta nie pomaga.mam win7.GTA 4 orginalne.

Link to post
Share on other sites

Nadal nic.Zmieniałem zgodność,wszystkie patche wgrane itp. Gdzieś czytałem żeby zainstalować net framework 3.5 ale u mnie sie nie da bo jest włączony w windowsie,a jak weszłem w włączanie i wyłączanie funkcji windows,to nie dało się wyłączyć frameworka bo błąd jakiś wyskakiwał.I co teraz?

Link to post
Share on other sites

To nic nie daje i muszę jechać na cracku który działa BEZ RGSC.Chyba mam pomysł.To może być wina NET.Frameworka ale nie moge go zainstalować bo pisze że muszę go wyłączyć przez ,,wyłącz lub włącz funkcje systemu windows'' ale tam się nieda bo pisze że nie wszystkie zadania czy coś takiego,zostały zakończone.Co teraz?

Link to post
Share on other sites

odinstaluj grę. Zainstaluj jeszcze raz i zwróć uwagę że przed instalacją GTA pojawi Ci się najpierw instalacja RGSC, a to instalujesz w Program Files, i dopiero po tym pojawi Ci się instalacja GTA IV

jeśli to nie pomoże to napisz, a postaram się znaleźć jakieś rozwiązanie nie zmuszające do używania witaminki

Link to post
Share on other sites

Dalej NIC.Ludzie...nie dziwię się że ludzie piracą skoro można łatwiej zagrać na piracie niż na orginałce.Gram na razie aby w sp z crackiem a grę kupiłem po to aby grać w multi.poradźcie.

EDIT:GTA już prawie działa ale teraz gdy chce grać,po wklepaniu cd keya pisze żebym jeszcze wklepał jakiś Unlock Code.Co robić?Komp świeżo po formacie,stary folder gta 4 usunąłem ręcznie.Co zrobić?

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

co wy macie z tym pirat czy nie... co za różnica?? wystarczy Sobie zrobić Mini-image zamiast crack`a i jest niby oryginał... nie popieram piractwa... ale nie trawię, gdy ktoś pyta "pirat czy oryginał"

Dżizys

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...