Skocz do zawartości

Alcatel OneTouch Star i inne telefony czy warto ?


Recommended Posts

Gość usunięty

 

 

dla mnie do użytkowania telefonu 5 cali to abyt wiele. bedę go nosił w kieszeni a nie na łańcuchu na szyjii

Ja tam osobiście posiadam Samsunga Galaxy Note II z wyświetlaczem o przekątnej 5.5 cala, "zapakowany" w case Otterbox Commuter - sprzęt ten bez problemów mieści mi się w kieszeni. Nie nosze bowiem "rurek" zatem problemu nie mam - oczywiście przy schylaniu czy kucaniu czy siadaniu trzeba uważać ale kilka dni i człowiek przyzwyczaja się do tego.

Ostatnio porównywałem przeglądanie internetu na moim sprzęcie i u żony, która ma Sony Ericsson Xperia Ray z wyświetlaczem 3.7 cala i moja opinia o pracy z siecią na tej Xperii jest jedna -  m a s a k r a :/

 

Ale jak tam chcesz - z podanych przez Ciebie w temacie wybrałbym ZTE ze względu na ekran IPS, akumulator 2000mAh oraz dwa rdzenie. Niepokoi mnie tylko 512MB pamięci operacyjnej.

 

http://www.mgsm.pl/pl/porownanie/7210/7049/6953/0/

Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

L7 ma tylko 4.3 cala a fony tej wielkości bez problemów mieszczą sie w kieszeniach dorosłego człowieka - wynika z tego, że albo jesteś niskim / małym człowiekiem albo dzieckiem / młodzieńcem. Lub nosisz spodnie z malutkimi kieszonkami :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Im większy wyświetlacz tym lepiej się przegląda internet.

Nie tylko, ale też im większa rozdzielczość tego erkanu to to też lepiej się przegląda internet.

 

Co do wyboru, to bym jedna proponował tego LG L7, choć do przeglądania internetu to pamięci RAM nigdy za mało. Nie ma może w ofercie S Advance chociaż ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...