Skocz do zawartości

Mysz do max 300 złotych + podkładka w granicach 50-60 złotych.


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez r4ps^,

Recommended Posts

Witam serdecznie! Otóż przyszedł czas na zakup nowego gryzonia, gdyż nie zadowalają mnie osiągi mojego A4tech XL747-H. Rozważałem zakup Roccat Kone XTD, Roccat Kone Pure i Razer DeathAdder, jednak wciąż nie mogę się zdecydować która. A może wy znacie jakieś lepsze? Jestem raczej graczem low sens (800-1000 DPI), a chwytam myszkę Palm Gripem, a czasem Claw Gripem. Do tego potrzebuję porządnej podkładki pod mysz, gdyż moja obecna QcK Steelseries Medal of Honor Edition zaczyna się zawijać. Bardzo bym prosił o pomoc dla nowicjusza.

Link to post
Share on other sites

Witam

Z gryzoni mogę ci polecić Revoltec Fight Mouse Elite. Kosztuje ok. 150 zł. Ma "zasięg" DPI od 90 do 5040. Posiadam tą mysz na swoim biurku i jestem z niej w 100% zadowolony. Co do pozostałych myszy to się nie będę wypowiadał ponieważ nigdy ich nie trzymałem w rękach i nie znam nikogo kto je posiada.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ciekawe zestawienie, a podkładka najprzedniejsza jaką widziałem. Cóż, zobaczymy, najprawdopodobniej wezmę to co ty, jednak może ktoś podrzuci jakąś ciekawą ofertę. :)

 

O kurcze, to jest mysz optyczna. A optyki są zazwyczaj gorszej jakości od laserowych sensorów.

Edytowane przez r4ps^
Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Okej, poczytam. :)

Znaczy się coś tam słyszałem, że optyki tylko i wyłącznie na podkładkę są.

 

Cóż, jednak zmieniłem zdanie i jak na tą chwilę pierwsze miejsce zajmuje u mnie Logitech G400, potem Roccat Kone XTD, zaś trzecie Roccat Kone Pure (trochę mniejsza od mojej obecnej).

Edytowane przez r4ps^
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...