Skocz do zawartości

Lenovo G580 (model 20150) niedziałające sterowniki do wifi


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez grzegorz01,

Recommended Posts

Mam nie lada kłopot z kartą wifi w tym komputerze. Podrzucili mi taki, żebym pomógł to jakoś ustawić, bo za chiny nie chce ruszyć. W sieci pełno tematów o tym i w większości reset BIOS do domyślnych pomagał lub nowe sterowniki, ale tutaj nie.

 

Odinstalowywałem i wrzucałem od nowa kilkadziesiąt razy. Próbowałem rózne dostępne wersje i nic. Może ktoś z Was ma jeszcze jakiś pomysł? Bo czas już nagli, a komputery są do firmy i mają jechać do innego miasta.

 

Jest to Lenovo G580 i oznaczenie 20150, bo to ważne przy sterownikach. Żeby było zabawniej, są to dwa takie komputery. Na drugim zero problemów... :)

 

Komunikat z diagnostyki: "sterownik niezgodny z wersją oprogramowania", czasami "sterownik nie obsługuje wersji oprogramowania" lub po prostu "brak sterowników wifi".

 

Jakieś pomysły?

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

64, windows 7 kupiony box. Nie było w komplecie.

 

Podaję rozwiązanie: Sterowniki dołączone do komputera są do innego modelu. Ze ściągniętymi z oficjalnej strony Lenovo również był problem, ale na ich forum znalazłem link podany przez kogoś z obsługi do pliku "Win7_64_wlan" i te działają jak najbardziej. Ewentualnie rusza również na pliku, który ma wszystko w jednym (ethernet_wlan_win7) waga ok. 114MB. Nie wiedzieć czemu instalowałem to oddzielnie i wtedy nie reaguje.

 

Niestety po zainstalowaniu sterowników wyszło uszkodzenie sprzętu. Zasięg ma tylko do maks. 4m od routera. Dalej nie widzi sieci. Za to bliźniaczy model bez problemu nawet z daleka. Jedna sztuka wraca do sklepu.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...