Skocz do zawartości

Weekendowy Quiz: co to za gra?


Recommended Posts

Odp. konkursu jest nieprecyzyjna (a właściwie zbyt precyzyjna), tak, ten konkretny czołg jest w ToV, ale takiego screena można zrobić z każdej z części tej gry jaką się posiada - wystarczy grać na multi z kimś kto ma ToV i wybrał Ace Tigera w "customize your army". Innymi słowy, w każdej z 3 części CoHa można ujrzeć taki obraz.

 

CoH jest tak skonstruowany że bez względu na to które się ma dodatki można grać z każdym innym graczem (poza trybami które są tylko w ToV, ale te stanowią mały odłam gier). Nie można oczywiście grać armiami z części której się nie ma, ale inny gracz owszem. Tak w zasadzie każdy ma dokładne te same pliki gry tylko odblokowane jest tylko to co kupiliśmy ^^.

 

Także uważam że powinniście akceptować samą odp Comapny of Heroes. Nie mam jakiegoś żalu czy coś, ale jeśli ktoś zna dobrze CoHa to pewno miał problem którą część podać.

Link to post
Share on other sites

silver, na pewno? Myslisz ze nie zalicza mi z dodatkiem? Musialbym odnalezc gdzies a gre i odpalic to moze bym zobaczyl ale nie chce mi sie ;P

 

na 100% jest to podstawa, pamiętam tą misje (po minimapie można łatwo poznać która to ;)) a w dodatku nie było takiej.

A czy uznają jak wpiszesz dodatek - wydaje mi się, że tak :wariat:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...