Skocz do zawartości

Komputer dla gracza do 1700$


Recommended Posts

ehh nie ma jakiegoś zamiennika macho ? bym mógł go zamówić na morelach ;/ ?

Albo weź tańszego Macho 120: http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-thermalright-hr-02-macho-120-517031/

Albo dołóż 30zł względem Macho BW: http://www.morele.net/chlodzenie-cpu-phanteks-chlodzenie-cpu-ph-tc12dx-srebrne-ph-tc12dx-551767/

 

Róźnica duży vs. mały Macho nie jest duża: http://chlodzenie.net/reviews/thermalright-hr-02-macho-120-test-coolera-cpu/8/ więc poważnie zastanowiłbym się nad Macho 120.

Edytowane przez BlueMike
Link to post
Share on other sites

@stelek nie będę się z Tobą kłócił bo z pewnością nie słałem tyle sprzętu do serwisu co Ty (to nie sarkazm). Natomiast argument typu że akurat Ty na gigusiu czy msi się nie przejechałeś... Są tacy którzy się przejechali.

Ile sprzedaje w Polsce Asus a ile np. MSI? Oprócz podzespołów PC całą masę innych rzeczy.
Osobiście znam jedną osobę z laptopem MSI (może to przypadek) a mnóstwo z  Asusami czy ich monitorami.
Jeśli powiedzmy 10% klientów serwisu jest niezadowolonych to te 10% 
w przypadku Asusa oznacza znacznie więcej niż w przypadku MSI, idąc dalej ta grupa jest znacznie bardziej "widoczna" w związku 
z tym Asus jest bee a MSI troszczy się o klientów. Ot logika.
Inna sprawa to ogólnie serwis. Polska wiadomo biedny kraj więc się oszczędza mocniej niż gdzie indziej.
 
Natomiast tak polecam Asusika bo jestem akcjonariuszem tej firmy chcę zwiększyć sprzedaż w Polsce :D
Link to post
Share on other sites
chyba lepsza od tego msi

W czym jest lepsza ? Jedne grzyb czy wybierzesz MSi z TF, czy Asusa z DCII, czy gigusia z WF - gtx780 to gtx780, tylko chłodzenia różne i lekkie OC (które samemu można bez problemu wykonać i to znacznie mocniejsze niż w przypadku fabrycznego). 

Na temat serwisu Asusa czytałeś czy omijasz moje posty ??

No i pytanie zasadnicze : w czym Asus gtx780 jest lepszy od MSi / Gigabyte ??

Link to post
Share on other sites

może będzie czerwona :P
teraz takie wymyślanie jest :> jak nie będzie tyle kasy to się weźmie zwykłe ale jak narazie można powymyślać


http://www.morele.net/pamiec-corsair-vengeance-pro-8gb-cmy8gx3m2a1600c9r-583124/ te wejdą przy PH-TC12DX?


ee zresztą co tam to są tylko ramy jak coś to się kiedyś wymieni to nie jest największy wydatek wezme te zwykłe narazie :P

Edytowane przez Netiux
Link to post
Share on other sites

Z tym phanteksem to nie wiem chyba wejdzie

Jak chcesz wiedzieć czy chłodzenie będzie coś zasłaniać to wpisujesz w google nazwę chłodzenia

przełączasz na wyszukiwanie grafiki oglądasz zdjęcia, będziesz wtedy wiedział jak się to układa na płycie.

Edytowane przez bart123
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

a wiesz może jak to wygląda z wpłatą pieniędzy ? na morelach bo zamówiłem sprzęt pisze że jest na pierwszym etapie czyli przed zatwierdzeniem i kiedy się płaci ? jak się wybrało przedwpłate ? to będzie coś typu mtranster ?


bo niby kiedyś coś kupowałem u nich ale nie mogę sobie przypomnieć jak płaciłem

Link to post
Share on other sites

wczoraj dostałem komputer i już zaczęły się problemy ponieważ nagle jak podłączyłem do niego pendrivy przestały działać i zaczęły się grzać jak podłączam je teraz do innego komputera to już ich nie widzi laptop tylko zaczynają się grzać czy to wada sprzętu czy w sklepie został źle złożony ?


dodam że to jest na 90% problem przodu tzn. tych dodatkowych portów z obudowy


tyczy się to portów 2.0 z przodu


problem rozwiązany jakiś geniusz podłączył usb z obudowy do gniazda 1394 zamiast do gniazda z usb -.-

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...