Skocz do zawartości

Sapphire HD 7850 1GB Nie wyświetla obrazu


Recommended Posts

Najlepiej będzie jeśli sprawdzisz czy inne wyjście działa czy również nie. Kiedyś na hd4870 jedno wyjście DVI było uszkodzone i obraz nie był wyświetlany ,natomiast na drugim wyjściu wszystko działało . Sprawdź drugie złącze podpinając karte do TV poprzez HDMi jeżeli masz taką możliwość lub sprawdź ją u znajomego. 

Link to post
Share on other sites

Dobrze ,że nie uszkodziłeś wyjścia na karcie. Swoją drogą podłącz kartę do monitora przez hdmi i kup przejściówkę na Dvi. Obraz nie będzie wtedy konwertowany do jakości analogowej i będzie zwyczajnie lepszy . Pozdrawiam

Edytowane przez boguslawski19
Link to post
Share on other sites

tak, nie, nie wiem ;)

dużo zależy od sklepu np w przypadku proline i komputronik jest tak że gdy sprzętu nie da się naprawić, a takiego samego już nie produkują możesz dostać nowszy lub zwrot z paragonu

zwrot pieniędzy może nastąpić również w przypadku ponownie powtarzającej się usterki, po chyba 3cim zwrocie gwarancyjnym

 

z tego co śledziłem twój poprzedni temat wynika że ona przestała działać po zmianie pasty na cpu więc nie wykluczałbym uszkodzenia mechanicznego karty przez nieuwagę, w takim przypadku sklep może nawet odstąpić od gwarancji z uwagi na winę użytkownika czy jak to się fachowo nazywa "rażące niedbalstwo" ;)

Edytowane przez makabrax
Link to post
Share on other sites

Karta przestała działać o 9 a paste zmieniałem o 10


więc ja nic nie uszkodziłem


Sama sie raczej zepsuła


o 22 wyłączyłem wczoraj komputer włączam rano o 9 nic nie ma obrazu ani nic tylko wentylatory sie kręca


Karta nie podkręcana ta co mam w sygnaturze nadal jest sprawna


Sama przestała dawać obraz

jutro oddam ją na gwarancje

Link to post
Share on other sites

Po pierwsze, przeczytaj wszystko to co sam napisałeś. Później zastanów się, czy ktoś może jakieś informacje wynieść z tych wypowiedzi.

(Można błędne stwierdzenia wynieść, osobiście myślałem, że wymieniałeś pastę na gpu...)

Po drugie, napisałeś że karta nie była podkręcana, a po więcej informacji odsyłasz do sygnaturki, a co tam zastajemy? 1050/1500MHz, z tego co mi się wydaje, żadna karta nie oferuje tak wysokich taktowań w standardzie.

 

Dobra, do rzeczy. Testowałeś kartę z innym monitorem? Może to nie karta jest winowajcą?
Dobrze by też było, gdybyś włączył głośniki i sprawdził czy system normalnie się uruchamia (dźwięk windowsa).

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...