Skocz do zawartości

steamkeye z allegro - czy są legalne?


Recommended Posts

Pytanie jak wyżej? Czy są to legalne wersje "gier" i czy za granie na takim keyu grozi nam jakiś ban czy coś na steamie? Chciałbym nabyć grę L4d / L4d2 i zastanawiam się czy warto kupić taki steamkey z allegro.

 

I druga sprawa. Jeśli kupię np wersję pudełkową jakiejś gry i zarejestruję ją na steamie to czy będę mógł w przyszłości pobrać obraz takiej gry ze steama (np jak płytka mi się porysuje) czy będę musiał sobie sam radzić i ew reklamować grę u sprzedawcy?

Link to post
Share on other sites

I druga sprawa. Jeśli kupię np wersję pudełkową jakiejś gry i zarejestruję ją na steamie to czy będę mógł w przyszłości pobrać obraz takiej gry ze steama

Nie wszystkie gry mozna dodawać do steam.

Ja np. nie moge dodac stalkera cop,kings bounty2-kupione w sklepie.

Link to post
Share on other sites

płyta ma małe znaczenie jak przypiszesz klucz z niej to praktycznie nie będzie ci już potrzebna ale się przydaje wrazie jak ci ukradną konto to wysyłasz zdjęcie klucza i płyty na steamowego maila i wtedy odzyskujesz konto, a klucze na allegro to nie wiem bo nigdy nie kupowałem ale ludzie chyba nie mają z nimi problemów :wariat::menda:

@EDIT@

Nie wszystkie gry mozna dodawać do steam.Ja np. nie moge dodac stalkera cop,kings bounty2-kupione w sklepie.

oczywiście tak jak kolega napisał gry pudełkowe z kluczem normalnym nie steamowym nie działają
Link to post
Share on other sites

steamkeye można brać bez obaw na allegro, sam mam csa 1.6 i coda mw2. Nie polecałbym jedynie na allegro kont steam z już dodaną grą (z reguły przez pół taniej niż sam steamkey). Nie wiadomo kto na tym grał i czy nie czitował.

Link to post
Share on other sites

jeśli chodzi o to czy musisz mieć foryginalną płytkę i oryginalny cd key, to wygląda to następująco

Oryg Płyta+ Oryg CD-KEY= Tak:)

nie oryg. Płyta+ oryg Cd-Key= Tak;)

oryg płyta+ nie oryg. Cd-key= Pirat

nie oryg płyta + nie oryg Cd-Key- Pirat x2:P

oczywiście chodzi mi tu o gry które wołają o płytę.

Ja np. Mam PES`a 2008 oryg którego pocharatował mi Braciszek 5 letni, więc ściągnąłem Sobie z neta... ALE CD-KEY SWÓJ PODAŁEM, więc jest to jak najbardziej legalne;)

STEAM`owe klucze na allegro? żaden problem;) gdzieś widziałem stronke '.pl' która sprzedaje klucze do wielu gier w niższych cenach niż te sugerowane przez Steam

Link to post
Share on other sites

Jeszcze jedno. Steamkeye do left 4 dead są na wersję z cenzurą. Co, gdzie i w jakim języku powinienem napisać żeby mi valve zdjęło cenzurę z gry? Czytałem trochę i nie zawsze to tak pięknie wygląda, że ściągają wszystkim tylko nieraz każą zrobić skan oryginalnego klucza z gry i dopisanym obok niego np numerem ticketa z supportu. Trochę ciężko to wykonać mając np tylko klucz na mailu. Tam chodzi chyba o skan klucza z pudełka oryginalnego czy jak ?

Link to post
Share on other sites

Od tego zacznijmy , że steamy z allegro są używane .

Ja się musiałem pożegnać bo po 2 dniach używania

"your account have ben banned" Inncluded games

:"moje gry"

 

 

 

Ja myślałem , że to jakiś błąd . okazało się że ja i albanczyk mamy takiego samego "unikatowego cd-keya"

Niestety cziterzy rox> ;)

Link to post
Share on other sites

Nie lubię się rozdrabniać. :wariat:

Wolałbym mieć wszystko na jednym koncie. Chyba jednak zrezygnuję z zakupu. Nie przemawia do mnie zakładanie drugiego konta, a tym bardziej możliwość utraty gier.

Link to post
Share on other sites

O ile sprzedawca dysponuje legalnie zakupionymi kluczami, nie masz się czym przejmować. Kupujesz legalne oprogramowanie. Problem jest w sytuacji, gdy sprzedawca wysyła 2 osobą te same klucze. Taką sytuację miałem już 2 razy. Wczorajszego dnia zakupiłem na Allegro klucz do Battlefield: Bad Company 2. Klucz, który EA Download Manager odrzucił. Zareklamowałem produkt, i otrzymałem zwrot pieniędzy, i... zakupiłem cyferki od innego użytkownika. Ten sam problem. Właśnie złożyłem reklamację. Plaga.

2 tygodnie temu zakupiłem klucz do Dragon Age: Przebudzenie. Tutaj obyło się bez reklamacji (użytkownik RapidWorld).

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...