Skocz do zawartości

Recommended Posts

zmienilem

 

paste

 

termoprzewodzaca zdjelem chlodzenie nalozylem paste wszystko. zlozyylem uruchomilem komputer wydal kilka pikniec bo zapomnialem zalozyc ram wlozylem karte podlaczam do monitora i braz obrazu co zrobic pomocy. pisze z tableta

pomocy prosze

pomozcie prosze mi sie wydaje ze plyta padla

Link to post
Share on other sites

Wyjmowałeś proca z gniazda? Gładko założyłeś cooler? czy trochę się z Nim szarpałeś przy zakładaniu? Dużo pasty nałożyłeś?


Wyjmij pamięci raz jeszcze i próbuj z jedną kością.


Czyli tak:

Zdemontowałeś Grafikę, Pamięci Ram, Cooler, coś jeszcze odpinałeś?

Link to post
Share on other sites

pasty dalem na zierno grochu troche szarpalem cooler moze oroc z gniada wyszdl

w coolerze jedn nozka nie chce sie wcisnac to jest box intela

Mogłeś uszkodzić gniazdo lub czegoś nie podpiąłeś. Zasilanie do grafiki podpiąłeś?

pasty dalem na zierno grochu troche szarpalem cooler moze oroc z gniada wyszdl

w coolerze jedn nozka nie chce sie wcisnac to jest box intela

spokojnie z tym boxem. Przymierz go dokładnie, sprawdź czy Ci się nie opiera o jakiś element płyty. Poruszaj Nim lekko na boki aby poczuć czy ślizga się na paście.

Link to post
Share on other sites

jeżeli mówisz że jedna nóżka jest niewciśnięta to może być powód, procesor nie ma w tym momencie odpowiedniego chłodzenia i się wyłącza, musisz spróbować dokładnie założyć cooler, musi zaskoczyć na wszystkich 4rech nóżkach, pamiętaj że zaciska się parami na skos

Link to post
Share on other sites

OOkej spróbuje i zobaczymy sprawdzałem  procesori nózkiwszystko jets tak jak powinno być


znaczek intela powiniem by udtawiony róno pionoweo czy w bok ?


bo nie mam pojęcia


zamontowałem wszytskoładnie weszło podłączyłem włączam komputer i  zaczyna pikac dlugie piknięcia i tyle co zrobi pomocy !!


Czy to uszkodzenie płyty głównej ?


pasta sie nie wylała ani nic


Mogłeś uszkodzić gniazdo lub czegoś nie podpiąłeś. Zasilanie do grafiki podpiąłeś?


spokojnie z tym boxem. Przymierz go dokładnie, sprawdź czy Ci się nie opiera o jakiś element płyty. Poruszaj Nim lekko na boki aby poczuć czy ślizga się na paście.

 Ok wszystko działa  dzięki wszystkim za pomoc

Link to post
Share on other sites

Chaotyczne te informację od Ciebie wychodzą.

 

Napisz co wypiąłeś (czy robiłeś jakieś OC karty wcześniej), dokładnie, co pozmieniałeś, czy wcześniej wszystko chodziło jak trzeba. 

 

Dlaczego zmieniałeś pastę. CPU się grzał?


Podpinałeś monitor pod kartę zintegrowaną? Sprawdzałeś czy jest obraz z niej (w momencie kiedy HD7850) było podłączone.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...