Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Mają rozmach ...

 

A tak przy okazji pytanie mam do Was chłopaki jako że wiem, iż posiadacie lub byliście w posiadaniu łoniaka. Mam możliwość kupić konsole na gwarce z trzema grami (nowy Tomb, Forza 6 i Halo 5) za 800zł. Biorąc pod uwagę co wyprawia Microsoft (nowa konsola za rogiem + exy na windows 10) uważacie, że warto? Pozbyłem się 970tki jakiś czas temu z zamiarem przesiadki na coś lepszego ale poza Wieśkiem 3 KiW, którego ogram sobie na ps4 nie będzie na PC nic aż do Deus Exa nowego. Nowe Nvidie drogie, dolar stoi jak stoi i tak sobie myślę w co pójść. Co byście doradzili?

 

PS: Jak się sprawuje ten skaler w xone? Wiele gier jak wiadomo nie ma natywnych 1080p i to mnie trochę niepokoi. Jak włączyłem sobie kiedyś AC:Syndicate na ps4 to mnie trochę przeraziło mydło w 900p. Ustawienia medium i te sprawy jestem w stanie przeboleć ale braku ostrości nie bardzo.

Link to post
Share on other sites

Ale tu chodzi o nową konsole bodajże Xbox One " Scorpio " (plotki i przecieki ale zaczynają być z wiarygodnych źródeł jak i AMD które się chwaliło procesorami dla nowych konsol na 2017/18)

No chyba że się pomyliłem i serio chodzi o tego Xboxa one co jest teraz :v

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

 Już jest OFICJALNIE
 

XBOX ONE S (Slim)

 

40% mniejszy

Zasilacz w środku !

4K Video !

HDR Video

2TB HDD

 

http://www.ppe.pl/news/44241/xbox-one-slim-oficjalnie-zobaczcie-wyglad-konsoli.html

 

http://www.ppe.pl/upload/editor/images/Xbox%20One%20Slim%202.jpg

 

http://www.ppe.pl/upload/editor/images/Xbox%20One%20Slim.jpg

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Podsumowanie konferencji Microsoftu dla osób które nie widziały lub chcą się upewnić  :D

"Xbox Bez granic!"

 

Project Scorpio! ( xbox ) ! MOCNIEJSZY 4k i 60 FPS + VR GAMING! ! - HOLIDAY 2017 !! NA project scoprio można grać w wszystkie gry z XO.

 

specyfikacja : 

6 TFLOPS GPU, 8-core CPU, and 320GB/s of memory bandwidth. It will be capable of 4K, 60 frame per second gaming and support VR. What headset that VR support will use remains a mystery.

 

Xbox One, Xbox One S oraz Project Scorpio z pełną kompatybilnością - żadna z konsol nie zostanie z tyłu

I też wersja - Xbox One S - nowa, ulepszona i mniejsza wersja Xboksa One.

 

Xbox Arena miejsce do rywalizacji e-sportowej.

Kluby - nowa funkcja społecznościowa umożliwi szukanie osób o podobnych zainteresowaniach.

Looking for group - pozwoli natomiast na szukanie podobnych graczy do wspólnych gier.

GWENT - THE WITCHER CARD GAME = Gwint z opcją cross-play na różnych platformach i kampanią dla jednego gracza - Beta we wrześniu na pecetach i Xboksie One

Battlefield 1 najpierw na Xboksie One! dzięki Ea Acess od 13 października a inni od 21  :)

Halo Wars 2 Xbox & Windows 10 (beta od dzisiaj 13.06 przez tydzień) 
State Of Decay 2 - 
Dead Rising 4 Xbox One & Windows 10
Forza Horizon 3 Xbox one & Windows 10 
Gears Of War 4 Xbox one & Windows 10
Sea of Thieves Xbox One & Windows 10
Scalebound - Avaiable 2017

Tekken 7 - zaprezentowany u Microsoftu

Osoby co zakupiły Ark na X1 Mogą grać na PC za DARMO!

XBOX EXPERIENCE
Nowa funkcja - własna muzyka w tle.

Cortana na Xbox One i cytat "Graj w każdym języku jakim chcesz"

Więcej serwerów, lepsze połączenie
Serwery dedykowane zawitają w Minecraft.

Gamepad Elite otrzyma specjalną wersję inspirowaną GoW 4

Microsoft pozwoli nam tworzyć własne kontrolery do Xboksa. Zdaje się, że podobną opcję oferuje Nike - wybieramy kolory, dodatki, itd.

Gry kupione na XO będą działać na Windows 10 tak zwane " "Play Anywhere". W gry od Microsoft Studios zagramy zarówno na Xboksie jak i na PC ( cross-play )

Minecraft VR

Limbo za Free na Xbox one
Nowa gra od twórców LIMBO : INSIDE

Wiele gier ( pokazanych na trailerze ) dostępne w ramach programu ID@Xbox.

We Happy Few - Nowa gra w Xbox Game Preview w lipcu

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...