Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Ja sprzedałem, straciłem na tym wiadomo, ale trzymałem ją tylko do exów. Skoro Qantum, Recore i inne exy będą na PC, to nie ma sensu żeby stał nieużywany i wciąż tracił na wartości.

 

Na tą chwilę tylko Horizon Zero Dawn może mnie przekonać do kupna konsoli ( tym razem Sony ) ale do premiery daleko.

Link to post
Share on other sites

No ja też zostaje na XO wczoraj była wypowiedz Phila że nie wszystkie exy pójdą na XO i że Xo wcale nie umiera bo ludzie zaczeli tak pisać a on odpowiedział " xbox nigdzie się nie wybiera " poza tym ja im jeszcze zaufam no i po kosmicznych wymaganiach i optymalizacji na PC bardziej mnie XO przekonuje do tych exów.

Link to post
Share on other sites

Gdyby jeszcze nie 2 - 3 tytuły których obecnie nie ma ... to XOne kupiłbym nawet ze względu na tą wsteczną kompatybilność przez sentyment do X360. Mówię trochę teoretycznie bo ostatnio odeszła mi chęć do grania w zasadzie w cokolwiek. Ale w GoWy, Forze, Fight Nighta i Dantes Inferno sporo godzin i emocji poszło. Eh nieistotne już nawet czy X czy PS czy nawet PC ..najchętniej to bym chciał mieć znowu 15 lat i czas na granie ;)

 

PS mam też taką dziwną myśl, że klockowi przydałaby się jakaś zmiana image. Czas już najwyższy, Sony się bawi w kolorki, bundle i jakoś to tak chwyta. Xklocek troszkę poważnie .. za poważnie nawet. Wersją slim by więcej zdziałali według mnie niż tymi kombinacjami windowsowymi.

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

A ja to bym chciał zobaczyć w XO pulpit :D gry mieć na ekranie poustawiane jak na pc no i  ustawienia też by były dopasowane gdzieś w rogu zamiast Windows jak na pc to zębatkę co w XO jest i tyle   :D i byłoby git. To by była zmiana image :D bo ten obecny się mi nudzi :3 ale można pomarzyć

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Czyżby twórcy okłamali ?

 

"Dotychczas w przypadku konsol, 60 klatek na sekundę przy rozdzielczości 1080p było zarezerwowane dla gier platformowych i remasterów. Choć w obu przypadkach nie było to czymś oczywistym. Billy Khan, jedne z twórców nowej wersji Doom, twierdzi że gra będzie chodziła w 60 fps i 1080p jednocześnie powalając oprawą graficzną. Te cuda maja być dostępne na wszystkich platformach"

Link to post
Share on other sites

Witajcie mam problem z grą far cry primal. Mianowicie kolega dał mi hasło do konta, abym pobrał sobie grę, natomiast ja jej nie widzę, tak jakby gra nie była kupiona. Zrzut ekranu ode mnie:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/20332524/photo_2016-04-03_18-22-52.jpg

Zrzut od kolegi:

https://dl.dropboxusercontent.com/u/20332524/photo_2016-04-03_18-22-58.jpg

Co ciekawe kolega odpowiada, że nie ma konta ustawionego na domowe.

To nie jest pierwsza taka wymiana, zazwyczaj jeden gra ma ustawione jako domowe, a drugi normalnie się loguje i gra

EDIT: Po konsultacji ustawiłem u siebie konto jako domowe, ale nadal nie widzę kupionej gry

Wygląda na to, że gra nie działa ani u mnie ani u kolegi,. mimo że widnieje na stronie m$ jako zakupiona

https://dl.dropboxusercontent.com/u/20332524/photo_2016-04-03_18-37-14.jpg

Edytowane przez misiek998
Link to post
Share on other sites

Nie ma jej w sekcji do zainstalowania, byłem zalogowany na 2 kontach, ale zauważyliśmy wspólnie, że nikt nie może gry uruchomić. Jego przycisk Graj pojawiał się tylko dlatego, ze miał grę na dysku. Kolejne konto allegro-oszust Najgorsze jest to, że i ja dałem takiemu zarobić i nie mogę z tym zrobić kompletnie nic... Na koncie m$ gra jest widoczna jako kupiona (ostatni screen).

Od sprzedawcy kupuje się pełne konto wraz z emailem zapasowym, także możliwa jest pełna zmiana danych.

Edytowane przez misiek998
Link to post
Share on other sites

Można kupować też gry na innych regionach np. Ja kupiłem the crew wild run Edition za 27 zł na regionie argentynskim a na polskim kosztuje 199 zł. Też jest na argentynskim w podobnej cenie far cry4. Ludzie też kupują na ruskim markecie. Tylko trzeba przez stronę kupować i użyć vpn do zmiany ip.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...