Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Podobno port na PC tez tak wariował w sensie nie do 12 czy 20 ale jak ktoś miał dobrego pc to z 60 do 28 albo 35 gdzie przerywało

 

Edit : 27 min temu " ARK: Survival Evolved w wersji na Xbox One ma problemy ze spadkami animacji. Twórcy zapowiadają aktualizację"

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Ale za to 40 fps z skokami do 20 :D ! po update

 

tak jak niektórzy pisali i to magazyny i recenzje itp warto brać pod uwagę że :

1. Gra Indie.

2. Early Acess.

3. Gra nie jest ogarnięta na PC.

4. Najpierw mogli by zrobić na pc w 100% że wychodzi z early acess i optymalizacja git a potem zając się głownie na XO.

 

Ale potencjał mają duży :P 

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

I siedzą do dzisiaj w fazie alfa czy coś takiego :)


Nowe Gry we wstecznej kompatybilności a o to one : 

 

Aegis Wing

Age of Booty

Counter-Strike: Global Offensive

Jeremy McGrath’s Offroad

Sam & Max Save the World

Skullgirls

Small Arms

Soulcalibur

Space Giraffe

The Witcher 2: Assassins of Kings

 

I jeszcze info o Beta testach The Division to Posiadacze Xboksów One będą mogli zacząć pobierać grę 26 stycznia. Ale i tak start będzie tego 28 stycznia.  Edit : do pobrania będzie 26 Gb

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Robiłem to ale nic nie pomogło, niby się zainstalowało do 100% i zniknęło już z kolejki instalacji, ale jak odpalałem to cały czas był zainstalowany tak jakby tylko Prolog a pełna gra i reszta odcinków była na 0% :P Więc wywaliłem BFH całkiem z BF4 i Titanfallem nie miałem żadnych problemów a też były z Ea Access na tydzień tego :)

Link to post
Share on other sites

No to się zobaczy w praniu :D no to wklejam taki tutaj cytat jednego z ekipy Dying light :

Wierzymy, że płynniejsza animacja jest ważniejsza od rozdzielczości - powiedział Tymon Smektała.

No także chyba oni będą patrzeć na te FPS niż przedmioty lub coś innego :)

 

Fajnie że to taki bonus z tym Dx12 :D niby nie pomoże super z wydajnością ale jakieś bajerki da  nie wiem jak z nowym Fable Legends bo na win10 ma mieć a na XO nie wiem jak będzie.

 

Ważne że twórcy gier poruszają te tematy dx12 z XO ale co będzie nie wiadomo bo na razie obiecują :) 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...