Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Pany warto kupować XOne pod 32" ? Miał ktoś doświadczenia z takim połączeniem ? Mam wrażenie, że będzie TV troszkę przymały pod granie na konsoli. Będzie to moja pierwsza konsola stąd pytanie, bo jak grałem u znajomych to 42"+ .

Porównywałem  przy ps4 telewizory 39", 42" 1080p i 26 calowy hd ready (inne modele) i różnica była wyraźna.

Ważne żeby telewizor miał 1080p, jak ma full hd to się nie przejmuj wielkością, natomiast w hd ready jakość jest już gorsza i można by się zastanowić czy nie lepiej najpierw zmienić telewizor.

Link to post
Share on other sites

ja jeszcze rok temu przy ps4 i xone grałem na 26 calach i hd ready bo po pierwsze nie bylo miejsca i po drugie zbierałem na nowy TV

 

wygladalo to ok i fajnie sie grało do zanim nie przeszedłem na 32 fullhd gdzie juz bylo widac różnicę przez rozdziałkę

 

teraz siedzę na 50` fhd Phillips-a i powiem tak - nie ma nawet porównania - myślę od nowego roku na 65` 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Cyfrowa dystrybucja czy również te na fizycznych nośnikach?  

 

Będzie można grać w gry z 360 te fizyczne i te cyfrowe (dla przykładu darmowe gry z Gold z 360 czyli Dirt 3 i Dungeon Siege 3 będzie można też pobrać za darmo na One i grać w nie w kompatybilności co w sumie da nam 4 gry darmowe na One). Jednak lista obsługiwanych tytułów w dniu aktualizacji 12 listopada ma wynieść ok. 100 i ma być powiększana, więc nie zagramy we wszystkie gry z 360 lecz w te wybrane, choć z czasem ma ich być coraz więcej.

Edytowane przez Głowa
Link to post
Share on other sites

12-go startuje wsteczna kompatybilność

 

już w poniedziałek poznamy PONAD 100 tytułów, które wystartują wraz z usługą (lista będzie poszerzana  miesięcznie o kilkanaście- kilkadziesiąt gier)

 

wiadomo już , że każdy kto zakupi Fallout 4 otrzyma też możliwość ściągnięcia w ramach tej usługi Fallout 3

 

ja już szykuję pierwsze tyt na start (Mass Effect) :D

Link to post
Share on other sites

A czy giery będą chodzić w jakimś normalnym framerate? Bo ostatnio jak widziałem test to taki GoW miał 20parę klatek.

 

PS sorki nie GoWa a Mass Effecta widziałem ... spadki do 16 fps ... no faktycznie kompatybilne :/

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Już jest ok
Widziałeś pierwsze beta testy
Ostatnio jak koleś odpalał mass effect z preview to śmigało to jak ta lala

 

przykład dobrego działania tej usługi masz od 2 miesiecy - kolekcja RARE

gry z x360 jakie sa w kolekcji  odpalają się na zasadzie wstecznej kompatybilności i śmigają identycznie jak  nie lepiej jak na starszej konsoli

 

w pierwszych tyt ma się też pojawic forza 4, które jak piszą ma normalnie natywnie mieć 60fps jak oryginał 

 

wsteczna kompatybilność nie działa na zasadzie emulacji :) to już wiadomo :)

wkładasz nośnik z grą , a z Live dociąga CI wersję na dysk przygotowaną pod xone (wersja skompilowana)

od prosty zabieg :) więc Sony niech nie pierdzieli, że na ps4 się nie da ;) po prostu maja target na remastery i PS NOW ;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...