Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Siedzę dziś sobie z córą i oglądamy w domu filmy na iphonie przez youtuba. Xone był włączony po forzie.

W rogu youtuba była dziwna ikonka, wcześniej jej nie zauważyłem. Po kliknięciu, na XO uruchamiała się aplikacja youtuba i potem film. Dopóki nie od-kliknąłem ikonki szukajkę miałem na iphone, odtwarzanie na TV przez XO.

 

Dla mnie to fajny bajer. Często puszczam dzieciakowi bajkę z youtuba, teraz mogę to zrobić w 3 sekundy. Bez blokowania sobie kompa.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Siedzę dziś sobie z córą i oglądamy w domu filmy na iphonie przez youtuba. Xone był włączony po forzie.

W rogu youtuba była dziwna ikonka, wcześniej jej nie zauważyłem. Po kliknięciu, na XO uruchamiała się aplikacja youtuba i potem film. Dopóki nie od-kliknąłem ikonki szukajkę miałem na iphone, odtwarzanie na TV przez XO.

 

Dla mnie to fajny bajer. Często puszczam dzieciakowi bajkę z youtuba, teraz mogę to zrobić w 3 sekundy. Bez blokowania sobie kompa.

To już było na aplikacji YT na PS3. Laczyłem się z telefonem, wybierałem film na telefonie i leciał na PS3. Edytowane przez Invar
Link to post
Share on other sites

Po 2h spędzonych z XONE stwierdzam na razie, że robi na mnie jako konsola lepsze wrażenie niż PS4

Niby cicho świergolm cewki w Dashboardzie(problem znany szeroko z nowymi partiami) lecz w grze to ustaje całkowicie (spowodowane te świergolenie jest niskim poborem prądu w dashu w wersjach bez kinecta)

W grze konsola jest całkowicie bezgłośna 

Konsola ZDECYDOWANIE o wiele mniej się grzeje od PS4 - O WIELE

jest dosłownie od 2h zimna - lekkie ciepełko od wentyla się wydobywa a od spodu zimna jak podłoga

PS4 po 2h grania jest od góry ciepłe a od dołu gorące aż nagrzewa blat

 

Na razie WIELKI PLUS

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

ostatnio od kolegi pożyczyłem sobie AC4 black flag dla porównania z wersją pc w pl wersji językowej, czy ktoś się może orientuje czy każda kopia gry ma pl napisy?? słyszałem od jednego ze sprzedawców że to zależy tylko od lokalizacji ustawionej na XO ale czy aby na pewno??

Link to post
Share on other sites

sam jestem tego ciekaw czy faktycznie jest ok bo ceny są dużo niższe a nawet instalując na dysku sporo gier się zmieści


poczytałem trochę na innych forach (głównie xbox-a) i dużo takich kont jest blokowanych więc jest duże ryzyko że zostaniemy bez kasy i bez gry. już wolę dopłacić do wersji pudełkowej albo poczekać na tanią używkę.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...