Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

a więc ogłaszam wszem i wobec: M$ pokazał że ma graczy w poważaniu a xbox z konsoli do gier stał się dekoderem na którym można w coś pograć. Jak dla mnie xbox wypada z obiegu a  w wyścigu pozostają PC i Playstation

Link to post
Share on other sites

Ja pierdziele xD konsola nowej generacji która już przy wypuszczeniu jest daleko w tyle za średniej klasy komputerem xD widać że celują w amerykański rynek i multimedia bardziej niż w rynek gier. 

Nintendo Wii nie przeszkodziło to w zostaniu najlepiej sprzedającą się konsolą 7-gen, a Microsoft zdaje się celuje w tym momencie również w "każuali". Po wstępnym "failu" WiiU, XO ma tutaj sporo miejsca dla siebie.

 

Trzeba wziąć pod uwagę że zyski MS z rynku gier to nie tylko XO, ale to także wszystkie gry z certyfikatem "Games for Windows Live".  W ten sposób Microsoft może sprzedawać multimedialną skrzynkę (bo to de facto pasuje do nowego XO), a obok tego mieć ofertę w stronę tych bardziej "pro", pod postacią gier dla PC. 

Link to post
Share on other sites

Głupie czepianie się i marketingowe wypociny, to jednych - to drugich. Na wielu show telewizyjnych, spotach reklamowych, innych tego typu "eventach" używa się aplauzów odtwarzanych z kasety i nikt tego nie wypomina. To jest reklama i marketing.

 

Jak jakiś odplamiacz w spocie TV dosłownie w mgnieniu oka usuwa każdą plamę to też nazywasz to farsą i skandalem?

 

Sony na prezentacji konsoli, zamiast konsoli pokazało... grę na PC... to też jest farsa i skandal? 

Link to post
Share on other sites

Nie mieszam Sony z błotem, czy gdzieś napisałem "PS4 to syf" "Sony blee"? A w kwestii MS pojawiały się tutaj takie wypowiedzi. Po prostu nie mogę wypowiedzieć się na temat PS4 bo go nie pokazano...

 

Natomiast wyrażam tylko sprzeciw fali negatywnych opinii nt. XONE bo uważam że temu sprzętowi trzeba dać szansę. Xbox 360 na papierze też prezentował się dużo gorzej od PS3, a w praktyce wyszło że to dwie równorzędne konsole. 

 

Mam chyba prawo wyrazić swoją opinię, a tym bardziej boli że wszyscy doszukują się w tym jakiegoś drugiego dna, niemając tak na prawdę o wielu rzeczach zielonego pojęcia.

 

Argumenty typu "akcje Sony poszły w górę"... akcje Nikona, koncernu Toyota też poszły... czy to sprawka premiery XONE? Nie, wystarczy trochę zapoznać się z sytuacją panującą obecnie w Japonii...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Xbox One – Podsumowanie konferencji Microsoftu

Xbox One: dodatkowe opłaty za używane gry i brak wstecznej kompatybilności

 

http://www.xboxc.pl/wp-content/uploads/2013/05/xbox-one2.png

 

 

Konferencja to jakaś tragedia, zamiast konsoli dostaniemy dekoder z opcją odpalania gier, które wszystkie będziemy musieli mieć nowe. Do tego jakieś śmiecie od EA i kolejny CoD od którego mam już wymioty.

Link to post
Share on other sites

a czy akcje toyoty i nikona tez poszly dokładnie w momencie pokazu x1?

Akcje Sony miały tendencję wzrostową jeszcze przed rozpoczęciem się konferencji, tak samo jak np. akcje Toyota Motors i cały czas lekko rosną :) 

Link to post
Share on other sites

widać że jest ko konsola na rynek amerykański a jak dla mnie kupienie jej przez europejczyka to czyste fanbojstwo. Jej główną linią frontu mają być opcje multimedialne które jak zwykle będą działać tylko w ameryce (chyba że coś się zmieni ale wątpie)a kupywanie jej dla tych kilku exclusivów to wywalanie kasy w błoto

Link to post
Share on other sites

Xbox One Live TV będzie dostępne na początku tylko w USA. Dodatkowo będzie wymagało dodatkowego odbiornika podłączanego przez HDMI. Zgaduję, że będzie trzeba za to dopłacić.

 

http://uk.ign.com/articles/2013/05/21/xbox-one-live-tv-only-available-in-the-us-at-launch?+main+twitter

 

I taki tam mały akcent humorystyczny:

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...