Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Waga mi odpowiada, jedyne co jeszcze bym dodał do większy opór na gałkach. Ma wyjść nowa wersja Elita w tym roku - plotki.

Szukam właśnie jakiegoś soudbara, zdarza mi się grać bez słuchawek, dźwięk z TV jest bardzo płaski (jak we większości TV)

Link to post
Share on other sites
pad od PS4 przy tym wygląda jak tandetna zabawka.

Mój ma prawie rok i wystarczy go mocniej ścisnąć to zaczyna trzeszczeć, zgrzytać jakby się miał zaraz rozlecieć, gdzie w takim padzie od XB360 który mam już ~5 lat nic nie słychać.  

 

 

Już nie mogę się doczekać na Kingdom Come: Deliverance, Znam wady tej gry, ale mimo wszystko zapowiada się świetna zabawa.

 

Miałem brać na PS4 ale chyba wstrzymam się do czasu kupna XBX, którego planuję nabyć za kilka miesięcy i który będzie moją główną platformą do pykania ;) Peceta raczej pogonię całkowicie bo i tak nie ma z niego pożytku a obecnie służy mi tylko do neta...

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

 

 

XBX, którego planuję nabyć za kilka miesięcy i który będzie moją główną platformą do pykania ;) Peceta raczej pogonię całkowicie bo i tak nie ma z niego pożytku a obecnie służy mi tylko do neta...

 

Dokładnie jak w moim przypadku.

Kup jakiegoś laptopa do internetu o ile jeszcze nie posiadasz i po problemie.

Musisz tylko pamiętać, że nie wszystkie gry są dostępne na konsolę, ale akurat Ty zapewne o tym wiesz :)

Link to post
Share on other sites

Właśnie z tego powodu się trochę waham bo szkoda mi głównie klasycznych rpegów pokroju Pillarsy, Tyranny, Torment itd. a także pierwszego Wiesława  :] Dla nich w głównej mierze trzymam jeszcze peceta. Więc jeśli brałbym jakiegoś lapka (obecnie nie posiadam żadnego) to zapewne nieco mocniejszego niż taki typowo do neta, żeby w/w tytuły były grywalne w przyzwoitej jakości  :->

Link to post
Share on other sites

Też mam podobny dylemat. Gram na padzie pod tv, czy to na pc, czy konsoli. Już od dawna myślę o sprzedaży kompa, ale szkoda mi wszystkich gier co mam na steam, origin, uplay... Z perspektywy czasu mogę śmiało stwierdzić, że kupno pc pod gry w czasie, gdy wychodziły nowe konsole było błędem.

W sumie staram się teraz kupować gry na konsole i je odsprzedawać, a na pc zostawiać same perełki.

Edytowane przez Sir R
Link to post
Share on other sites

Obecnie chcę ograć Forza Horizon 3 w oczekiwaniu na Kingdom Come, FC5, God of War (dokładnie w tej kolejności)

Na razie mam grania przynajmniej do połowy maja :D

Może i ogram Monster Hunter World z braku laku na wakacjach, wtedy zazwyczaj nic nowego nie wychodzi, więc można grać w to, na co nie było czasu, ochoty.

 

 

E//

Panowie, często się Wam zdarzają freezy gier na xox?

Dziś moja córka grała w Plants vs. Zombies Garden Warfare 2, podczas dość sporej "zawieruchy" gra się zawiesiła na kilka sekund :roll:

Link to post
Share on other sites

Jaką grę polecicie Panowie i Panie ;) do nauki grania na padzie?

Obecnie FH3 mam, ograłem, w kolejce czeka jeszcze FH(pierwsza część) ale jak wiadomo są to wyścigi...

Próbowałem coś Fortnite (z 3 meczyki), ale to była przesada rzucić się na grubą wodę - od razu do multi - trochę smutno być mięsem armatnim (swoją drogą na PC też nim jestem :/ ale trochę jednak pożyję :P )

RPG? Wiedźmin3? #JakŻyć?

Edytowane przez DeltaWorld
Link to post
Share on other sites

Dodo, na tekkena jak najbardziej, planuje zakup na weekend.

 

Wczoraj zacząłem grać w Unravel, jest dostępnyla w EA Access. Zadziwiające jak dorosły facet potrafi rozpływać się przy przygodowej platformówce 2.5D, oprawa graficzna przepiękna, świetne animacje i gameplay, na TV z HDR byłaby petarda graficzna. Polecam tego ludka z czerwonej włóczki.

Link to post
Share on other sites

Kiedy załączyłem Unravel miałem mieszanie uczucia i nie wróciłem do niego... Serio jest czego żałować? Dużo osób zachwala więc albo ja jestem zbyt wybredny albo typ gry totalnie nie dla mnie.

 

Jedyne co to jak załączyłem to moja kobieta z uśmiechem na twarzy wyrzuciła "Jaaaaki zaj'''isty!!" :D Ale jak dałem jej pograć to jak zwykle tekst - "ja tam nie umiem..." :P

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam, mam dekoder nc+ podłączony pod konsole i potem wszystko do telewizora. Problem mam taki ze jak telewizor się sam wyłączy po czasie to XO działa cały czas. Nawet jak ma opcje wyłączenia po godzinie.

Bez dekodera wyłączała się sama bez problemu.

Link to post
Share on other sites

Dekoder się wyłącza sam np po 2 godzinach . Zainteresuje się wymianą dekodera , dzięki za informacje . Podłączyłem tak bo w kinie domowym mam tylko jedno wejście optyczne i albo konsola , albo dekoder . Ewentualnie kupię coś takiego http://allegro.pl/rozdzielacz-optyczny-toslink-1-x-2-spdif-i7120290471.html i rozdzielę konsolę z dekoderem . W tv toslink niestety przesyła dźwięk tylko w formacie 2.0 .

 

Po analizie oferty zmieniał dekodera nie będę , w sumie nie wiele lepszy , a każą płacić 5 zeta miesięcznie .

Poczekam ,aż mi wreszcie padnie i niech wymieniają za darmo   :D

Edytowane przez jakub1t
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Myślałem, że nie lubię Forzy Motorsport z uwagi na model jazdy, od czasu do czasu pogrywałem w Horizon ( nie jestem jednak fanem open world bez względu na formę) 

 

Dziś kupiłem Motorsport 7 i nie mogę wyjść z podziwu, gra wygląda cudownie, do tego mamy 60fps a po chwili w ustawieniach model jazdy jest genialny. Brakuje mi trochę licencji z starych GT, tu mamy jedynie wyścig za wyścigiem w trybie kariery. Nie można mieć wszystkiego, fun z jazdy ogromny, polecam.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...