Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

xone od początku ma jedną rewizje płyty praktycznie

bardzo udał im sie ten model jeśli chodzi o awaryjność (bardzo niska)

szukaj wersji z matową lewą stroną na górze bo jest i się tak nie palcuje i rysuje 

 

http://www.windowscentral.com/sites/wpcentral.com/files/styles/larger_wm_brw/public/field/image/2015/06/1tb-xbox-one-matte.jpg?itok=_w0_KviL

Link to post
Share on other sites

"Smektała podkreślił też, że studio nie zwiększyło rozdzielczości gry na konsoli Xbox One, bo priorytetem było poprawienie wydajności.

– Rozdzielczość ciągle wynosi 1536×1080. Wierzymy, że płynniejsze działanie gry jest ważniejsze, niż troszkę wyższa rozdzielczość."

Mam nadzieje że wydajność będzie zadowalająca i utrzyma stałe 30FPS :D Preorder już złożyłem teraz tylko się doczekać nie mogę :D z drugiej strony strasznie mi się spodobał Titanfall przez ten tydzień darmowego Ea Access, lepiej kupić za 15zł na allegro miesiąc Ea Access czy osobno szukać samego Titanfall? :D Kupno przez konsole za 80zł na rok odpada bo nie mam karty :P

Link to post
Share on other sites

2 pytanka :D grałem w killer instinc i na początku gra śmigała pięknie ale po tygodniu grania po parę godzin to już zaczęła się ciąć w trybie multiplayer ;/ na początku takich problemów nie było ale później to koszmar dropy fps :/ tylko w tej grze i często rozłącza z Xbox live na 1 min bez powodu a internet jest :/ to po prostu problemy z ich strony ?Konsola jest na wi fi ale jest tak blisko że wątpię by to był ten powód bo sygnał to 98%.

 

i drugie to czy używał ktoś tego tunera do XO i jak on działa bo ciężko mi gdzie polskie recenzje znaleźć albo chociaż jak to dokładnie działa i co oferuje całe kanały TV czy jak ? ;/

Link to post
Share on other sites

Na Xbox Store jest wielka promocja na gry od EA, taki NFS 2015 za 95zł z tego co pamiętam zamiast 229zł ;) Titanfall Deluxe Edition za 25zł :) Pełna rozpiska, gry zaznaczone gwiazdką są w promocji tylko dla abonamentów Xbox Live Gold reszta dla wszystkich.

 

Battlefield 4 Premium – 80 zł
Battlefield 4 Premium Edition – 111,60 zł
Battlefield Hardline Deluxe Edition – 59,40 zł
Battlefield Hardline Standard Edition – 52,14 zł
Battlefield Hardline Ultimate Edition – 138,27 zł
EA Sports NHL 16 – 95,37 zł
EA SPORTS Rory McIlroy PGA TOUR – 63,20 zł
F1 2015* – 104,00 zł
FIFA 16 + Plants vs Zombies Garden Warfare – 115,60 zł
FIFA 16 Deluxe Edition + Plants vs Zombies Garden Warfare – 159,50 zł
FIFA 16 Super Deluxe Edition + Plants vs Zombies Garden Warfare– 272,34 zł
Instant Indie Collection: Vol. 1* – 37,00 zł
Instant Indie Collection: Vol. 2*– 39,50 zł
Just Dance 2016 Gold Edition* – 155,99 zł
Madden NFL 16 Deluxe: Season Edition – 159,50 zł
Madden NFL 16 Super Deluxe: Season Edition – 272,34 zł
Middle Earth: Shadow of Mordor Season Pass* – 47,99 zł
Middle-earth: Shadow of Mordor – Game of the Year Edition* – 149,99 zł
Need for Speed – 95,37 zł
Need For Speed Deluxe Edition – 105,27 zł
Overlord: Fellowship of Evil* – 44,00 zł
Pumped BMX + * – 17,50 zł
Ryse: Legendary Edition* – 99,50 zł
Star Wars Battlefront – 145,00 zł
Star Wars Battlefront Deluxe Edition – 159,50 zł
Star Wars Battlefront Ultimate Edition – 334,32 zł
The Swapper* – 12,00 zł
Toto Temple Deluxe* – 20,99 zł
Watch_Dogs Complete Edition* - 94,00 zł

Edytowane przez Zivolt
Link to post
Share on other sites

Znalezione zdj na jakimś amerykańskim forum i taka ciekawostka o Red Dead Redemption ponoć wersja cyfrowa działa ale pudełkowa jeszcze nie.http://i0.wp.com/excitehype.com/wp-content/uploads/2016/02/reddeadx1.jpg?resize=1024%2C576

 

 

EDIT : Juz nie ważne bo widze że benchmark dał info  :D  a o to nasza nowa lista : 

  • Red Dead Redemption
  • Left 4 Dead 2
  • Halo Wars
  • Tekken Tag Tournament 2
  • Castlevania: Symphony of the Night

Rozesłano Keye do closed bety Gigantic :) własnie dostałem się do bety Gigantic :D

no i zaskoczenie Quantum Brake 5 kwietnia premiera na XO i pc jednocześnie 

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Panowie - mieliście kiedyś podczas dłuższej gry freez ekranu i dźwięku po czym czarny obraz i reset konsoli?

Zagrywam teraz w Tomb Raider ostatniego i taka rzecz się stała... Kiedyś miałem podobną sytuację w Forza Horizon 2.

Link to post
Share on other sites

ja tam nigdy problemów ze swoim nie miałem

z 2 razy na starym dashu sie przywiesił na moment i to wszystko

ogólnie bym chętnie sprzedał teraz Xklocka po ostatnich rewelacjach jakie wyprawia Microsoft (chodzi o wypuszczanie exów na równi z PC, a mój GTX 960 to łyknie w jakości Xone jak nie lepiej bez najmniejszego problemu) lecz jak widzę ceny na allegro i patrzę na fakturę zakupu to aż mi szkoda...i jednak zostanie

Jako jeszcze niedawny fanboi Microsoftu (X360 nigdy nie sprzedam bo to moja najlepsza konsola jaka była po PSX) napiszę to - Przegrali tą generację i to sromotnie :/

Link to post
Share on other sites

Eh niestety mam dokładnie takie same odczucia, też myślałem nad sprzedażą XO i ewentualnym sprzedaniu karty graficznej, następnie dołożeniu do jakiegoś gtx970 albo jeszcze wyżej, ale tak duża strata też mnie przeraża, no niestety M$ myślę, że zawiódł wszystkich, którzy mają mocny komputer, a kupili Xboxa One :/  Naprawdę porażka na całej linii.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...