Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Nie chce rozpętać wojny, bierzcie pod uwagę,ze to XO mojego szefa-brudasa który totalnie o nic nie dba. Nie zdziwiłbym się gdyby jego pies w którymś momencie na niego nasikał (na XO, na szefa z reszta również).

Link to post
Share on other sites

Ja swojego wczoraj kupiłem. Słychać u Ciebie jakby dysk?

tez to miałem - to cewki

zainstaluj wszystkie aktualizacje w opcjach to przejdzie

 

 

W porównaniu do PS4, XO jest bezgłośny

W porównaniu do XONE - PS4 to wyjec :D sprawdzane już z kilkoma PS4 :D nie ma co nawet porównywac - większe gabaryty i zewnetrzny zasilacz robi swoje 

Link to post
Share on other sites

Ja też jestem zadowolony :-) obok mam dekoder nc+ i jest o wiele glosniejszy od XO :D ogólnie to byłem wczoraj na targówku w euro rtv agd i poszedłem po xboxa z tymi ratami 50 0% i już tu wszystko pięknie ładnie, ją mówię że bez ubezpieczenia a tu bach rata taka, że do spłacenia ok 160% to odmówiłem, a babka zaczęła mnie straszyć że jak pójdę gdzie indziej to mogę już nie dostać i takie tam :-) olalem, po drodze zajechałem do euro rtv agd w legionowie, zagadalem z taka młodą ekspedientka że chce raty 0% i co się okazało? Wyszedłem z bundlem z Assassins creed i forza horizon 2 oczywiście w prawdziwych ratach 0% :-)

Link to post
Share on other sites

Mnie również nie zależy na grach jakie oferują obie platformy,ot żeby pograć w fife itp,na XO zdecydowałem się jedynie dla pada,w PS3 pady to lipa (jak dla mnie) a szkoda wydać tyle kasy i się męczyć,ale przyznam że im więcej myślałem to tym bardziej PS4 przychodziło na myśl.

Link to post
Share on other sites

Ja po sprzedaży x360 mocno się zastanawiałem pc vs ps4 vs XO, nawet o mały włos ps4 nie wziąłem, ale po czekałem chwilę i XO nadgonil trochę ps4 więc poszedłem za następcą x360, który był moja pierwszą konsola w życiu, no chyba że pegazusa liczyć :-)

Link to post
Share on other sites

Co do wykonania ktoś napisał, że jest lepiej wykonany od PS4... Widziałem, macałem w sklepie, macałem u kumpla, wg mnie wcale lepiej nie jest :) Co do głośności powiem, że fakt XO jest bezgłośny a moje PS4 czasem jak odkurzacz sie robi jednak podczas grania gdy leci dzwięk z głośników jakoś nie zwracam na to uwagi :)

 

Na razie jestem jeszcze w fazie zachwytu zakupu next gena ale coraz częściej mam myśli w głowie czy aby na pewno dobrze wybrałem i kupiłem PS4, i tak myślę, że prędzej czy później i tak wrócę do stajni z logiem "X" 

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie jest lepiej wykonany. Świadczy o tym na przykład brak trzeszczącego plastiku podczas działania konsoli, co w mojej PS4 było rzeczą nagminną - może to tylko kwestia pierwszej rewizji bo po refurbie było tego mniej ale jednak. Poza tym, jak dla mnie tworzywo w XOne jest jakby lepszej jakości - ale to pewnie tylko moje subiektywne odczucia :)

 

Tak swoją drogą, Sunset Overdrive to całkiem fajna gra :)

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

panowie które słuchawki do XO wybrać??

mam 2 typy i nie mogę się zdecydować

1) http://allegro.pl/sluchawki-mad-catz-tritton-kama-xone-24h-xbox-one-i4887562094.html

2) http://allegro.pl/sluchawki-z-mikrofonem-do-microsoft-xbox-one-i4888189238.html

Bardziej mi się podobają te 1-sze ale sam nie wiem czy na pewno będą dobre do gry na multi w bf4 czy też gta...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...