Skocz do zawartości

Szukam fajnej gry z dobrą fabułą.


Recommended Posts

strategiczna to Crusader Kings 2 np, rewelacja, ale dobrze obaczaic jakies tutoriale na youtube na poczatek bo pogmatwane. Dark Souls oczywiscie, to pierwsza gra ktora przeszedlem cala od wielu lat (oprocz powtorek w stylu fallout 2 czy BG), reszta predzej czy pozniej nudzila mnie strasznie np wpsomniane Sleeping Dogs. Zainstaluj sobie Steam i tam kupuj gierki zamiast rozpaczac nad brakami na sklepowych polkach.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
  • 4 tygodnie później...

Civilization 5 mam, nawet fajna ale po jednej grze się trochę nudzi.

Co do Risena 2 to klimat jest fajny ale sama gra jest trochę drętwa, na pewno nie dorównuje Gothicowi.

Wiedźmin 1 i 2 skończony.

Assasins Creed nawet ciekawy ale schematyczny i powtarzający się.

Zastanawiam się nad Dragon Age 2, Kingdoms Of Amalur, Batmany.

Brakuję  trochę jakiejś solidnej strategii(Nie turówki) w stylu Twierdza Krzyżowiec.

Link to post
Share on other sites

Zdecydowanie „Syberia" - świetna przygodówka typu „point and click", gra ma swoje lata, ale klimat naprawdę wyborny.

Do kupienia na Steam za parę złotych wraz z drugą częścią. Ja właśnie skończyłem "jedynkę" i zabieram się za ciąg dalszy przygód Kate Walker :)

Link to post
Share on other sites

Co myślicie o Risenie?

Deus Ex wydaję się ciekawy.

Risen 2 bardzo fajna gra,ma trochę bugów,ale grywalna na maxa,i fabuła też wciągająca.

Polecam też całą seria Assassin's Creed (2ka najlepsza),czy Wiedźmina,i jak ktoś tu w temacie też pisał SYBERIA,to jest arcydzieło.Prosta gierka ale klimat nieziemski ... Przykuwa do LCD niesamowicie.

Edytowane przez Nextassy
Link to post
Share on other sites

podam najlepsze gry wg mnie. w nie trzeba zagrać. mafia 1-stara gra, ale trzeba poznać jej DOSKONAŁĄ fabułę. jest niczym ojciec chrzestny w kinematografii. zakończenie też wzrusza. idzie się przywiązać do bohatera :)

wiedźmin 1-2 o tej grze chyba nie trzeba nic mówić. fenomenalny scenariusz, klimat, przyjemnie się gra i bardzo wciąga, wybory w grze często których konsekwencje poznajemy po wielu godzinach, bohaterowie i humor. każdy Polak powinien w to zagrać!

stalker-klimat, klimat i jeszcze raz klimat. niesamowicie wciąga. zona pozostaje w pamięci na długo.

bioshock-w ta grę trzeba zagrać. lepiej nic nie zdradzać. to coś więcej niż gra.

deus ex 1 i hr- przez wielu uważana za najlepszą grę w historii!!! zgadzam się z tym. mistrzowski scenariusz ukazujący ludzkie zepsucie i to co jest w stanie zrobić dla osiągnięcia własnych celów. klimat i nieliniowość.

dead spece- doskonały horror z super fabułą i gameplayem. potrafi przestraszyć :)

 

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

zdecydowanie mafia I  ( II tez ciekawa), planetscape torment , deus ex 1 ,fahrenheit i ciekawa bardzo fabula jest w spec ops the line

 

Planescape Torment.

 

Stara gra z niesamowitą fabułą. Mnóstwo świetnych dialogów, treści filozoficznych - jest jak interaktywna książka.

W sieci można znaleźć mody pozwalające na uruchomienie gry na nowych systemach, wyświetlanie w wysokich rozdzielczosćiach czy przyśpieszające działanie.

Polecam, jeśli ktoś nie miał okazji zagrać!

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...