Skocz do zawartości

laptop gateway prośba o doradzenie w sprawie zakupu


Recommended Posts

witam rozglądam się za laptopem mój fundusz 1500zł 

będzie mi służył gównie do internetu, czytania, filmów, może sporadycznie jakaś gra typu fifa czy Battlefield. 

 

zaciekawiła mnie oferta tego gatewaya i bardzo bym prosił co sądzicie o jego komponentach. czy są dobre i nie padną po roku? chciałem też zapytać o samą firmę czy posiada jakieś wsparcie na polskim rynku ( czy w razie awarii można uzyskać od producenta płytę z win8, w przypadku mojego starego hp nie było problemu i dosłali płytę za darmo) 

 

Model: Acer NV-52 

Procesor: AMD QuadCore A8-4500M 4x1.90-2.80 GHz 4MB L2 Cache 

Pamięć RAM: 6 GB RAM DDR3 

Dysk twardy: 750 GB 

Ekran: 15,6" HD UltraBrite LED 1366x768 

Karta graficzna: AMD Radeon HD 7640G 

Napęd: DVD-RAM/±R/±RW 

Sieć: LAN 10/100/1000 

WiFi b/g/n 

Karta dżwiękowa: Zintegrowana zgodna z HD Audio 

Wbudowany mikrofon 

Porty: 1x czytnik kart pamięci 

1x DC-in (wejście zasilania) 

1x RJ45 (LAN) 

1x VGA 

1x HDMI 

1x wejście słuchawkowe/głośnikowe 

3x USB 2.0 

Wbudowana kamera 

Bateria: Litowo-jonowa, 6-cio komorowa 4400 mAh 

Wymiary: 38,1 x 25,4 x 3,3 cm 

2,6 kg 

System operacyjny: Windows 8 PL 64-bit 

Dodatkowe informacje: Zasilacz, polskie okablowanie, bateria w zestawie, 

klawiatura QWERTY w polskim standardzie. 

http://allegro.pl/acer-nv-52-a8-4500m-4x1-90-6gb-750gb-hdmi-win8-red-i3427396685.html 

 

jeśli macie jakieś lepsze propozycje to proszę pisać, zależy mi na komputerze z systemem 

 

dziękuje i pozdrawiam syjan1212 

 

Link to post
Share on other sites

Widzę dużo ludzi łapie się na oferte tego sklepu a oni opychają sprzęt OUTLETOWY z gwarancją 1 roczną świadczoną w niewiadomo jakim serwisie... Stąd niskie ceny. Sprzęt po prostu nie jest fabrycznie nowy. Info o tym jest sprytnie ukryte w opisie aukcji. Biedni ludzie się na to łapią.

Twój budżet szału nie robi tym bardziej, że chcesz system.... Mówisz o battlefieldzie 3 czy o jakimś starszym np bc2 ?

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

faktycznie dopiero teraz dostrzegłem ten opis zmniejszonym drukiem i w kolorze czcionki ledwo widzialnym, dzięki za zwrócenie uwagi. 

laptop raczej nie do grania chyba że w jakieś starsze gierki przez neta. 
 

a w takim razie ten lenowo?? http://www.x-kom.pl/p/149374-notebook-laptop-14-1-lenovo-ibm-m490s-i3-3217u-4gb-500-win8-gf710m.html


ewentualnie taki acer?? http://www.x-kom.pl/p/155843-notebook-laptop-15-6-acer-e1-531-b960-6gb-500-dvd-rw-win8.html

Link to post
Share on other sites

Jak chesz pograćw BC2 to tamto Lenovo m490s. Jak odrzucasz gry to ten acer będzie dobrywm wyborem. 1 uwaga. Bardziej się opłaca kupować wersje z 4gb ramu. Dopłacać 70 zł za tylko 2 gb ramu to lekka pomyłka. Primo 4 gb wystarczy Ci w zupełności. Secundo taniej sobie ram kupisz na allegro i dołożysz ( ale zaznaczam iż nie widzę takiej potrzeby). Jakościowo laptopy są na podobnym poziomie.

Zastanów się nad tym Lenovo, no chyba, że ta bateria Ci przeszkadza.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...