Skocz do zawartości

Nowy zasilacz


Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie !

 

 

Jako iż, szykuję się do wymiany grafiki na prawdopodobnie GeForce'a GTX 770 albo GTX 760 w SLI potrzebuję porządny zasilacz min. 600W ponieważ obecny zasilacz prawdopodobnie nie da sobie rady. Ważne, żeby miał długi kabel 6 pinowy żebym mógł bez problemu poprowadzić kabel za obudowę bo złącze od płyty głównej jest na samej górze a obecny kabel od Pentagram Silent Force 550W jest za krótki. Cena nie gra roli z tego powodu iż mieszkam za granicami Polski więc wystarczy, że podacie mi najlepszy model 600 - 650 W żeby to wszystko sprawnie i bezproblemowo działało.

 

 

Każda w miarę sensowna i pomocna odpowiedź będzie oczywiście nagradzana.

 

 

Pozdro, Mixtape

 

 

PS : Dodaję małą pomoc od siebie :

 

 

Na tej stronie będę kupował zasilacz więc może wybór będzie łatwiejszy :

 

http://www.pc-ostschweiz.ch/PC-Netzteile-c11875.htm

 

 

Wydam maximum 100 - 120 CHF   :)

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Akurat zmieniłem zdanie :P Max to 100 - 120 CHF. Po za tym nie potrzebuję nie wiadomo jakiego zasilacza typu super hiper platinium :wariat: Potrzebuję zasilacza, który ma utrzymać GTX'a 770 albo 2x 760  więc aż taki wypasiony zasilacz jak ten Fractal jest mi niepotrzebny.

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Wszystko będzie lepsze od tego co mam więc nie chodzi tutaj o oszczędzanie ;) po prostu okazało się, że taki mam budżet na PSU.

Są jeszcze jakieś propozycje ?

Edytowane przez Mixtape
Link to post
Share on other sites

Temat zamykam. Wybrałem Fractal Design Tesla R2 800W który o dziwo jest tańszy od wersji 650W. 

 

 

Dziękuję wszystkim za szczerą pomoc i dobrego wieczoru :)

 

 

PS : Taka mała ciekawostka. Razem z tym zasilaczem będzie pracował nowiutki ASUS GeForce GTX 770 2GB :) To mój pierwszy GeForce od prawie 5 lat..

 
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...