Skocz do zawartości

Laptop do 3000zł, specyficzne wymagania


Recommended Posts

Napiszę w skrócie:

- Dlaczego kupuję Laptop?

Stary Samsung Q45 odmawia posłuszeństwa, dalsze naprawy mijają się z celem.

- Do czego używam obecnego Laptopa?

Internet, Office, Filmy, Photoshop, Programy inżynierskie (Elektronika) + dwa razy w roku (dosłownie) chwila grania w stylu Diablo2, Warcraft3, EU3

- Moje wymagania:

Obsługa wyżej wymienionych(w kwesti gier, zamierzam maksymalnie jakieś D3),
Dużo szybsze działanie(Dysk SSD, procek intela?, ram?),
Dobry obraz na matrycy(Nie koniecznie ogrom pikseli),
Mobilność(Mam 12 calowy i potrzebuję coś większego do pracy, jednak z zachowaniem jakiejkolwiek mobilności (kategorycznie odrzucam 17). Najlepiej 13,3 lub 14 cali?)
Wygląd(Ultrabooki są ładne, ale czy spełniają wymagania i kuszą ceną?)
Budżet: 3000 to ogromny MAX dla rewelacyjnego faworyta, najchętniej w granicy 2000

Link to post
Share on other sites

Po taniości za 2 k dostaniesz Samsunga 370r5e z i3 i hd8750 OD strony wydajności w grach wystarczy Ci w zupełności. MA 15,6"

1 uwaga co do matryc. Większość jest po prostu przeciętnej jakości. Naprawdę dobre odzwzorowanie kolorów dają dopiero matryce FHD. Nie wiem też czy i3 akurat Ci wystarczy do "programó inżynierskich"

 

Co do laptopów 13-14 / ultrabookó to będą one miały procki niskonapięciowe a wiec słabsze niż normalne. i7 ulv = i5 nornalne, i5ulv = i3 normalne etc etc.. Poza tym przy podobnej wydajności do tego Samsunga będzie to właśnie koszt ok 3k pln.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...