Skocz do zawartości

[MULTI] Titanfall - seria


  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy warto zagrać/kupić (opinie graczy)?

    • trzeba zagrać, tytuł zasługujący na miano gry roku
    • solidna pozycja, zapewnia świetną zabawę na długie godziny, posiada minimalne błędy
    • ciekawa pozycja ale sporo jej jeszcze brakuje do ideału
    • można zagrać ale niekoniecznie, pozycja skierowana głównie do fanów gatunku/klimatu
      0
    • zdecydowanie nie, gra nie miała prawa wyjść
      0


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Niestety prawda jest taka, że te generacje nabiłem samymi wyzwaniami, skill mam średniany [gdybym miał lepsze peryferia(...)], ale jak na 60 Hz, 5 ms i zestaw klawiatura+mysz za łącznie 100 zł z euro rtv agd jest dobrze.

 

Do G6 brakuje mi już tylko tego wyzwania żeby zabić 5-ciu katapultujący się pilotów.


zabić 5-ciu katapultujący się pilotów.

Nie mogę sobie poradzić.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

@up ja za to nie mogę tekstur przestawić. Coś skopali, bo na 780 Ti miałem niegrywalne z V-Sync'iem długotrwałe spadki do 40 FPS, ale już się uspokoiło.

 

Ktoś chętny na jakąś rundkę ? Ni mom z kim groć.

 

Btw. Wbiłem już G9. Chyba mój czelenż z wbiciem G10 przed świętami czy tam do końca roku uda mi się wykonać.

Znalazłem starego screena.

Ebola również w Titanfall XD

 

http://i57.tinypic.com/29kw4zr.png

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Oplaca sie kupic sama podstawowa wersje gry? sam sie nad tym zastanawiam co moze nie zmienic faktu ze i tak nie bede mial z kim grac tak jak w BF4 ktory sie kurzy od roku w sumie.

 

Wniesli tam jakies poprawki otwarte duze mapy? po kilka kilkanascie kliometrow kwadratowych np? jakas walka w gorach lasach itp?

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

To jest gra robiona ewidentnie pod multi, tutaj nie ma zapchaj-dziury na wzór kampanii z BF. Jest natomiast wprowadzony niedawno tryb Frontier Defense, taki coop w 4 osoby, z domieszką tower defense. Musisz odpierać fale wrogów, broniąc swojego generatora, całkiem niezłe, ale dużo w to nie grałem.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...