Skocz do zawartości

Jaki laptop zastapi desktopa


Recommended Posts

Witajcie,

Ostatnio przeprowadzilem sie I niestety nigdzie nie mam miejsca na biurko ze stara zalsuzona skrzynka. Czasu tez coraz mniej wiec I nie ma kiedy grac. Jednak chcialby zasiegnac opinii co mozna kupic porownywalnego do obecnej maszyny I ile mogloby mnie to kosztowac.
 

Posiadam

I5 - 760 2,8ghz

8gb ram

ati 5970

 

Mysle, ze najblizsza wymagajaca gra w jaka bede chcial zagrac to wiedzmin 3. Zastanawiam sie cyz jest sens kupowac teraz cos do 4000 czy czekac do konca roku I np. zainwestowac w cos po swietach.

Dzieki za pomoc.


 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Moim zdaniem, jeżeli nie potrzebujesz mobilności to ja bym jednak poszukał miejsca na stacjonarkę. W ostateczności, zawsze możesz kupić coś z tych obudów pod monitor... Lapek za 4k będzie o wieeeeeeeele mniej wydajny, niż PC za tą samą kwotę.

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

To gdzie ty mieszkasz kurde ? W centrum Tokio ? 2m/kw na mieszkańca ? :P


Na dobrą sprawę, to stacjonarka może stać GDZIEKOLWIEK, byle byś pociągnął kabel do monitora. Jeden z użytkowników forum, zrobił nawet specjalną szafkę i trzyma kompa... na zewnątrz.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

haha ;) mam cos na ksztalt lepienki z gliny = 2x9m2 pokoje ;) wchodzi kanapa i tv + szafy i nic wiecej, a w drugim jest kuchnia ;) jeszcze  jest prawie 8m lazienka to moze gdzies kolo muszli bym podlaczyl stacjonarke, mozna by zrobic chlodzenie wodne i nie trzeba by wstawac daleko

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

W ostateczności, wygospodaruj miejsce w szafce. Byleby była odpowiednio wentylowana. ;)

 

Sorry, że jedziemy takim offtopem, ale naprawdę, kupno lapka, który miałby dorównać wydajnością stacjonarce w tym budżecie - kompletnie mija się z celem...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...