Skocz do zawartości

POSZUKUJE NAJBARDZIEJ ORYGINALNYCH LAPTOPOW


Recommended Posts

Witam

 

Poszukuje laptopa sredniej klasy do maxymalnie 3 tys, Przeznaczony bedzie glownie do grania. Glownym parametrem jest dla mnie (byla by niespodzianka gdyby nie tytul) wyglad. Cos w rodzaju Dell XPS m1710. Mile widziane podswietlanie w jakim kolwiek kolorze. Szukalem troszke i powiem szczerze nie znalazlem nic ciekawego. Preferowana firmy to DELL MSI, ale wezme pod uwage wszystkie.

Edytowane przez neejm
Link to post
Share on other sites

Masz niestety trudny przypadek , bo trudno jest znaleść laptopa na którym można pograć i żeby był ładny (oryginalny) . Zdecydowanie mógłbym ci podać oryginalny rodzaj komputerów.... "Alienware"  zapewne już je widziałeś. Super wygląd, gra się na nich jak nigdy i są superciche.... minus jest taki że twój budżet musiałby być 3-4 krotnie wyższy. Dell super firma ale oni mają genialne produkty bijące innych na głowę dopiero powyżej 3 tyś. Samsung jest tani, dobry ale nie jest oryginalny.  Chyba najlepszym rozwiązaniem będzie Asus

 http://www.asus.com/pl/Notebooks_Ultrabooks/Gaming_Products/  może znajdziesz cos ciekawego. Jeżeli nie masz wysokich wymagań jeżeli chodzi o granie poszukaj faktycznie czegoś w Dellu w XPS'ach jeżeli chcesz w cokolwiek pograć (tylko że chyba nie ma powyżej 15,6 " ) bo insiron nie jest najlepszą seria do gier. Jeżeli zależy ci na oryginalności , super grafice, prędkości i podświtlanej myszcze, klawiaturze itp to kup komputer stacjonarny. Teraz można sobie taki tuning zrobić że laptop będzie niczym (no chyba że masz budżet na alienware) Przy okazji zaoszcędzisz jakieś 40% na tym że kupisz stacjonarny chyba że bardzo ci zależy na jego transporcie :D

Link to post
Share on other sites

Stacjonarny juz mam, ale zalezy mi glownie na mobilnosci, gdyz praca nie pozwala mi za bardzo przy nim przesiadywac. Jezeli chodzi o Alienware, sa to laptopy wygladajace bardziej jak stacjonarki z wbudowanym monitorem (gabarytowo duze, pomijajac fakt o 18 calowym monitorze), a budzet znacznie przekracza nie tyle mozliwosci, ale nie miesci mi sie w glowie jak mozna wydac na laptopa 8 k gdy po roku bedzie wart 30 40 % mniej, a i tak go nie wykorzystam.. to jest zarezerwowane dla maniakow. Piszac do grania mialem na mysli nie nalogowe przesiadywanie przed komputerem, tylko to aby laptop nie mial trudnosci z otworzeniem wiekszosci gier na maksymalnych, srednich detalach. Diablo 3, COD Black Ops 2, WOW, Metro 2, Nowe Assasiny (nie we wszystkie te gry gram, podaje je jako przyklad gier z grafika, ktorą bym chcial by bezproblemowo chodzila). Znalazlem ciekawy model MSI ge70 ale firma msi jakos mnie nie przekonuje, a cena troszke przewyzsza budzet. Co o niej myslicie? Slyszal ktos moze o podobnych laptopach w nieco nizszej cenie ?   

Edytowane przez neejm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...