Skocz do zawartości

Którą z tych kart wybrać?


Recommended Posts

http://www.morele.net/karta-graficzna-gainward-geforce-gtx-650-ti-boost-gs-1024-mb-ddr5-dp-hdmi-dvi-426018336-2883-575935/

http://www.morele.net/karta-graficzna-gigabyte-geforce-gtx-650-ti-boost-1gb-ddr5-gv-n65tboc-1gd-585532/

W grach ubisoftu nvidia lepsza bo mają umowę, w metro też nvidia lepsza też mają umowę.

Nvidia wszystko robi żeby gry pisane pod geforce gorzej działały na Radeonie,

albo to "zawiść" albo to wynika ze specyfikacji kart graficznych nie wiem nie znam się.

Link to post
Share on other sites

Pierwsze lepsze Sandy Bridge i5 w pełni wykorzysta kartę ale twój Quad może mieć nie tyle problem a po prostu będzie mniej klatek. Sugerowałbym zmianę na i5 przed zmianą GPU. Ja zmieniłem i powiem że widać różnicę- użycie GPU cały czas na ~100% i brak spadków.

 

Ja zmieniam grafike z 7300gt;p Na i5 mnie nie stac ;p

Link to post
Share on other sites

procesor może spokojnie podkręcić i nie bd już blokować karty w tak dużym stopniu a grafike zawsze lepiej kupić jak najlepszą gdy się już kupuje, być może doczeka do następnej modernizacji sprzętu i dalej będzie dawać rade w grach, ja na 2500k i sapphire 7790 gram w prawie wszystko na full hd a sprzęt ma jeszcze zapas na podkręcanie, kup 7850 lub tego 650ti bost, różnice w cenach kart są dość małe a wydajność nawet o 10 klatek większa, jeśli chcesz zaoszczędzić do nic po niżej 7790 się nie opłaca(479zł)

Link to post
Share on other sites

procesor może spokojnie podkręcić i nie bd już blokować karty w tak dużym stopniu a grafike zawsze lepiej kupić jak najlepszą gdy się już kupuje, być może doczeka do następnej modernizacji sprzętu i dalej będzie dawać rade w grach, ja na 2500k i sapphire 7790 gram w prawie wszystko na full hd a sprzęt ma jeszcze zapas na podkręcanie, kup 7850 lub tego 650ti bost, różnice w cenach kart są dość małe a wydajność nawet o 10 klatek większa, jeśli chcesz zaoszczędzić do nic po niżej 7790 się nie opłaca(479zł)

 

A tą 7850 wersje 2gb czy 1gb?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...