Skocz do zawartości

Podkładka pod mysz Razer deathadder Respawn


Recommended Posts

Witam!

Przeglądałem już kilka tematów na temat podkładek pod tą mysz i wyczytałem że nie wszystkie odpowiadają tej myszce,ponieważ lubi się czasami gubić.

Tak naprawdę nie chciałbym wydać więcej niż 30zł na podkładkę.

Miałem na oku a4tech 500mp tylko nie wiem czy taka będzie odpowiadać?

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Dobra jednak chyba zdecyduję się na a4techa,ale upewnię się jeszcze- czy do 50zł znajdzie się jakaś twardsza podkładka?Już miałem brać razera sphex który mi się naprawdę spodobał,ale niestety jest to podkładka przyklejana.

Dodam że lubię grać na dużych czułościach,chociaż mam myszkę 800dpi i ustawioną czułość w win na max :)

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites
chociaż mam myszkę 800dpi i ustawioną czułość w win na max

Zwiększanie czułości powyżej 6/11 to czysta utrata precyzji :P

Odhaczyłeś chociaż "zwiększ precyzję wskaźnika"? 8-)

 

Kupiłeś już DA? Być może znajdziemy coś odpowiedniejszego. 

Jeśli już kupiłeś to ustawisz sobie 1800DPI zmienisz w win na 6/11 i mysz będzie świetnie śmigać po 500MP.

Link to post
Share on other sites

Tak kupiłem używkę razera deathadder respawn a tylko dlatego że najbardziej przypasował mi pod względem wygody no i był 2 razy tańszy niż teraz np.wersja 2013.Szukałem wcześniej nowej myszki do ~130zł,ale myślę że zakup używki deathadder respawn był dobrym wyborem.         

Już zamówiłem tego a4tech 500mp.Mam nadzieję że dobrze będzie się sprawował.

Gdy tylko przyjdzie odhaczę sobie zwiększ precyzje i ustawie na 6/11 :)

Czyli najlepiej będzie nie ustawiać większego DPI niż 1800 na tej podkładce,nie :) ?

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Sprawa wygląda tak-pograłem już trochę na tej myszce i podkładce - i zarówno podkładka jak i mysz jest świetna,o wiele lepiej mi się gra w gry FPS-owe niż dotychczas,ale niestety martwi mnie jedna sprawa-że mimo iż gra się bardzo dobrze to czasami gdy przeglądam np.internet widzę że gdy przesuwam powoli kursor-wskaźnik czasami potrafi się gubić-np.jadać po linii prostej pionowo czasami kursor aż drży i przesuwam się na prawo i na lewo.Na biurku czegoś takiego nie ma.

I teraz pytanie-czy warto wymienić myszkę na model 2013-czy też będzie tak wariował na tej podkładce,bo z tego co wiem to pierwsza wersja myszki nie miała problemu ze szmaciankami,to może poprawili to w 2013?

Bo gdybym chciał wymienić podkładkę na jakąś lepszą-musiałbym się chyba liczyć z kwotą ok.100zł a to dla mnie już przesada.

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Tak dzialają mi sterowniki od razera,co dziwne-raz myszka zachowuje się ok,raz po prostu wariuje że gdy ją przesuwam to kursor skacze na boki i drży,zauważyłem też co takie coś pojawia się gdy używam na biurku.

Może to mysz się psuje?

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Jednak na biurku też jej odwala? 

 

Po testowałem jeszcze przez te 2 dni i też myszce odwala na biurku a takze już wszystkich ustawień próbowałem-aktualnie gram na 1400dpi,sprawdzałem na niższych i to samo.Tzw.jitter-zależy od ustawień-raz jest mocniejszy raz słabszy.

Tutaj narysowałem linie w paint-cie gdy myszka wariuje:

http://imageshack.us/a/img94/7199/g1r9.pngA tutaj kiedy jest w miarę ok:

http://imageshack.us/a/img713/2166/i370.pngWięc tak jak mówię,raz myszka na podkładce zachowuje się ok,raz wariuje.Teraz pytanie czy warto zamienić myszkę na ver.2013 czy zmienić podkładkę?(Chociaż zmiana podkładki mi się nie uśmiecha bo ta obecna bardzo przypasowała mi rozmiarem i materiałem)

Jeżeli nikt nie chce odpowiedzieć to powiedz mi chociaż Cacek na jakiej podkładce używałeś swoje da?

Edytowane przez Yamakasi512
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...