Skocz do zawartości

Recommended Posts

1)Kwota którą mogę przeznaczyć to max. 2000zł

2)Rozmiar matrycy: 15,6

3)Zastosowanie laptopa to praca w biurze, multimedia choć w gry jakieś też chętnie bym pograł(proszę sobie oszczędzić komnetarzy, że nie ma laptopa do 2000zł do gier).

4)Ważne żeby się bardzo nie nagrzewał!

5)Może być bez systemu.

6)Znalazłem kilka propozycji, oto one:

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/asus-k56cb-xo098.bhtml

http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki/lenovo-ideapad-z500-i3-3110-4gb-1tb-gt645-2gb-bialy.bhtml

http://www.x-kom.pl/p/124932-notebook-laptop-15-6-acer-v3-571g-i3-3120m-4gb-500-dvd-rw-gt730m.html?partnerid=100421822&sm12=MjE=&ts=1376067755&token=c474bd703f0a8f5cb52d94c50b7aa1d8

 

I tu moje pytanie bo laptop będę wykorzystywał do pracy, ale bardzo zależałoby mi żeby pograć w jakieś fajne gierki(obecnie mam Fujitsu SIemens z kartą SiS3, więc przez kilka ostatnich lat w nic nie grałem a wyszło do tego czasu tyle fajnych tytułów).

Wiem, że kwota nie za duża ale jestem ciekaw jak wybrane przeze mnie modele sprawowałyby się w takich tytułach jak np. Wiedźmin 2, czy BF3? Może macie jakieś inne propozycje?

Jeśli trochę przesadziłem z tymi grami do podanych przeze mnie pozycji to proszę się ze mnie nie śmiać, jestem zielony jeśli chodzi o wymagania sprzętowe do gier.

Edytowane przez m_kuch
Link to post
Share on other sites

Acer przez ciebie podany to dobry wybór i zarazem najwydajniejszy laptop jakiego dostaniesz w tym budżecie. Wieśka pociągnie na medium jako tako.... Battlefielda pociągnie na singleplayerze nawet na max detalach jeśli nie przegniesz z opcjami wygładzania obrazu.

NA multi trzeba już troche zjechać z detali

Link to post
Share on other sites

Do bf3 na multi na dużych mapach z dużą ilością graczy najlepiej mieć4 jajowe i7. Zapomnij o nim w tym budżecie. Po prostu na multi będziesz musiał zjechać z detali by utrzymać płynność.

Nic lepszego niż acer nie znajdziesz także nawet nie szukaj nic innego. Możesz spokojnie kupować.

 

Gt730 i gt740 to te same układy grafiki. W zależności od modelu laptopa mogą sięróżnić taktowaniem gpu, rodzajemn pamięci, szyną pamięci. Tak się składa, żę w acer daje w swoich laptopach gt730 o tak mocno podbitych taktowaniach, rze jest ona niczym innym jak gt740tką występującą w asusach. MA identyczne parametry, tylko inną nazwę. Poza tym Acer ma mocniejszy procer. ( w asusie siedzi niskonapięciowa i niskotaktowana wersja i3).

 

Powtóze po raz wtóry, nic lepszego niżacer nie uświadczysz niż ten acer.

Edytowane przez Synergia
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...