Skocz do zawartości

Likwidacja górnego paska


Recommended Posts

A ja mam proźbę o USUNIĘCIE tego gów... paska na samej górze - nie dawno dodano jeszcze kolejny, który trzeba ręcznie zwijać - w efekcie mamy zasłoniętą część strony.

 

Nie mogę zrozumieć CZEMU na strony wsadza się różnego rodzaju syf : paski, wystające z boku "kutasiki" ze społecznościowym "syfem" - w efekcie ZASŁANIAJĄ one zawartość strony.

 

Benchmark przynajmniej nie ma wystających z boku "kutasików" z Szajsbookiem - i za to Wam CHWAŁA - ALE pozostaje górny pasek.

 

Może by dać w profilu opcję : UKRYJ górny pasek - niech będzie - ale jak scroll'uję stronę to pasek powinien się przesunąć i zniknąć.

 

Na urządzeniach przenośnych czy na telewizorze - po powiększeniu strony pasek zaczyna zasłaniać na tyle dużo, że staje sie to denerwujące.

Link to post
Share on other sites

NIE mam na myśli reklam - ALE czarny Menu pasek na stronie www.benchmark.pl na którym mamy : newsy, artykuły, miniRecenzje i resztę Menu. Dodatkowo od pewnego czasu pojawił się pod nim kolejny z : Komputery, Mobile itd. który trzeba reczne "zwinąć" - nie chodzi mi o reklamy - bo te nie przeszkadzają - PopUpy zamykam, a reszta nie przeszkadza.

 

Chcciałbym aby można było "przypiąc" pasek Menu tak by przesówajac stronę pasek znikał a nie cały czas był widoczny na samej górze.

Link to post
Share on other sites

Poprawnie powinieneś napisać przesuwając.

 

A w temacie, jeśli dobrze zrozumiałem, to pomimo przewijania strony ten pasek z menu cały czas jest widoczny?

Jeśli tak, to faktycznie dziwne, bo u mnie jedzie w górę ze stroną. Mam Win8 i Comodo Dragon (na bazie Chrome).

 

Sprawdziłem na innym komputerze, z innym Windowsem (XP), z inną przeglądarką (CoolNovo) i też jest poprawnie, czyli pasek z menu jedzie w górę.

Edytowane przez drVanSteiner
Link to post
Share on other sites

Pasek ten jest widoczny, ale tylko podczas przeglądania portalu (nie forum).

 

Ja sam natomiast uważam, że jest to dobry dodatek (zwłaszcza, gdy komentuje sie wpisy w artykułach lub newsach mających całą górę komentarzy) chociaż trzeba się do niego przyzwyczaić.

 

Być może redakcja doda możliwość jego wyłączenia, chociaż ja osobiście nie będę o to prosił.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...