Skocz do zawartości

internet jest strony nei działają


Recommended Posts

mam taki problem, internet mi działa (ping działa) ale strony się  nie ładują, próbowałem wpisać adres ip w przeglądare, ale też nie działa, więc to nie problem z dns, jak podłącze kabel sieciowy do laptopa to wszysto śmiga

zauważyłem też, że karta sieciowa w systemie jest przedstawiana jako realtek mimo że to tplink, może to ejst problemem?

win 7

Link to post
Share on other sites
  • 3 miesiące temu...

poprzednio sobie poradzilem, ale znowu mam ten problem, w ogóle mam jakiś problem z artami sieciowymi często przestają działać, nawet oddalem karte sieciową razem z plyta glowna do serwisu, ale oczywiscie stwierdzili, że wszystko jest ok, no i w sumie jak zfobilem formata to karta sieciowa dzialala (choć zintegrowana z plytą nadal nie dziala), ale po kilku dniach znowu jest to samo co opisywalem w pierwszym poscie

zmiana dns nei dziala

plyta glowna to asus b85m-e, win 7

Link to post
Share on other sites

W pierwszej kolejności przeinstaluj sterowniki karty. Wyłącz w managerze urządzeń tą która nie dziala bądź z którą był zawsze problem, tak aby pozostała jedna z aktualnymi sterami, adresacje ip i dnsy ustaw narazie na automatycznie, sprawdz ponownie i daj znać.

Link to post
Share on other sites

zainstalowalem karte od nowa i wylaczylem drugą i nic, nadal to samo widzi neta, ale zadna strona sie nie wczytuje

poza tym sprawdzilem wczoraj, że jak podłącze linuxa live cd to stron tez mi nei wczytywało, ale karte wykrywalo i nawet szlo pingowac serwery


właśnie czegoś się dowiedzialem, strony się jednak wczytują, po 20 min wczytalo sie wp.pl

Edytowane przez lisz55
Link to post
Share on other sites

To ewidentnie cos jest nie tak z tym kompem. Stawiam na uwaloną sieciówke.

Masz możwliość podpiąć jakąs inną do kompa gdzie jest problem?

 

Wyłącz antywirusa, firewalla itd. wpisz ponownie dnsy(najlepiej te poniżej) + restart kompa i sprawdz ponownie.

Adres podstawowego serwera OpenDNS to 208.67.222.222, a serwera alternatywnego - 208.67.220.220.

Jaki masz czas odpowiedzi na ping?

Link to post
Share on other sites

nie mam możliwości zmienić sieciówki to już 4 którą wymieniłem, nawet oddałem ją do serwisu razem z płytą główna i stwierdzili, że obie są sprawne

teraz nagle net mi zaczął chodzić, sam z siebie, nic nei zmianiałem

ping np na wp.pl mam 20ms (teraz i też jak strony się nie wczytywały)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...