Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam ! Ową płytę główną muszę włożyć do obudowy Silentiumpc brutus m23. Czy biorąc pod uwagę panel przedni tej obudowy to będę mógł go w pełni podłączyć do obudowy ? Jeśli będą do tego potrzebne jakieś przejściówki itp. do nie mogę zamówić o ile w jakimś polskim internetowym sklepie będą takie dostępne.

Link to post
Share on other sites

Jesteś pewien ? W obudowie Brutus m23 mam 1x USB 3.0 i 2x USB 2.0. Chodzi o to, że posiadacz tej obudowy dostałby powyższą płytę główną wraz z moim prockiem i kartą graficzną a ja w zamian dostałbym jego płytę, procesor - i5 3570k i kartę graficzną - hd7870 od Gigabyte. Zgodzi się jeśli, nie będzie problemów z podpięciem tej płyty pod jego obudowę a ta wymiana byłaby dla mnie naprawdę korzystna więc zależy mi na pewnych informacjach.


Odświeżam, temat. Sorry za post pod postem, jednak bardzo mi zależy na dokładnej odpowiedzi.


Refresh.

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites

spokojnie podepnie panel mój kolega podpiął bez problemu a ma starą płytę ze starego kompa więć bez problemu podepniesz front panel a co do usb 3.0 to jeśli płyta ma w opisie usb 3.0 na tylnim panelu to napewno będzie miała podłączenie na front panel ;)

Link to post
Share on other sites

riposta

 

Płyta umożliwia wprowadzenie do 4 portów usb 2.0, tzn. w wewnętrznej części płyty są 4 wejścia. W obudowie mam 2x USB 2.0, to pasuje, ale płyta nie ma takiego wejścia z pinami na usb 3.0- które mam jedno z przodu obudowy. Czy zadziałałaby taka przejściówka ?

 

http://www.itx-sklep.pl/akcesoria_pc/kable_wewnetrzne/kable_usb_3_0_2/kabel_usb_3_0_wewnetrzny_19pin_meski_-_usb_2_0_zenski_30cm_delock_83281.html

Edytowane przez Darczez
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...