Skocz do zawartości

Parę pytań odnośnie samsunga S4


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Chciałem was prosić o informację odnośnie ładowania baterii w S4,czy ładować do 100% i nie schodzić poniżej 20%, czy ładować do 80% i nie schodzić poniżej 40%.

Takie informację znalazłem w internecie.

Oraz druga sprawa,jaki polecacie dobry i darmowy odtwarzacz filmów,teledysków na S4.

Ten standardowy nie pozwala oglądać po kolei teledysków,jak się kończy to się wyłącza.

Oraz przydatne aplikację.

Dziękuje za informację i poświęcony czas.

Link to post
Share on other sites

Filmy tylko:

MX Player PRO - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.mxtech.videoplayer.pro&hl=pl

 

Muzyka - ja tego używałem:

PlayerPro Music Player - https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tbig.playerpro

 

 

 

NIE oszczedzaj kilku złotych na jakości mając smartfona za 2000zł!!!

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

 

 

Chciałem was prosić o informację odnośnie ładowania baterii w S4,czy ładować do 100% i nie schodzić poniżej 20%, czy ładować do 80% i nie schodzić poniżej 40%. Takie informację znalazłem w internecie.
 

 

Możesz go ładować kiedy Ci się tylko chce. Nie robi to różnicy czy poniżej 20% itp.

 

ArioX podał dobre programy. Ja do odtwarzania muzyki używam Google Music. Fajny programik i prosty w obsłudze.

Link to post
Share on other sites

Możesz go ładować kiedy Ci się tylko chce. Nie robi to różnicy czy poniżej 20% itp.

 

właśnie nie, w przypadku S4 można sobie pozwolić na ładowanie "kiedy mi się chce" (wymienialna bateria), ale w HTC One, Xperii Z itp. sprawa robi się poważniejsza, szczególnie, jeśli chce się mieć telefon przez dłuższy czas. Nowsze akumulatory wolą rozładowanie do max. 10% (polecam 20-35%) i wtedy ładowanie, żywotność baterii skraca również  częste podłączanie "na chwilę" (aby wgrać np. jedną piosenkę).

Edytowane przez idzpro100
Link to post
Share on other sites
żywotność baterii skraca również  częste podłączanie "na chwilę" (aby wgrać np. jedną piosenkę).

zauważyłem takie coś w SGN, z kolei w HTC HD2 i SGS3 już tego nie było... dziwne, możliwe że bateria w SGN byla od początku wadliwa

 

 

 

właśnie nie, w przypadku S4 można sobie pozwolić na ładowanie "kiedy mi się chce" (wymienialna bateria)

no i teraz problem - znajdź oryginalną baterię - allegro odpada bo 90% to chińskie podróbki - jedynie serwis

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

@street

 

szczerze to ja na swojej Xperii S też, ale czytałem na innych forach, że w niektórych przypadkach to może powodować skracanie żywotności, ja tam wolę przestrzegać, niż potem dzwonić do serwisu i płacić za wymianę.

 

@up

 

pewnie w jakimś sklepie internetowym Samsunga. Raz przejechałem się na Nokii 500 kupując baterię 1900mAh (standardowo 1110mAh), po 4 ładowaniach straciła całkowicie pojemność i działała 3x gorzej od oryginalnej.

Edytowane przez idzpro100
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...