Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć wszystkim! ;)

 

Piszę od was jako posiadacz fx-8120.Mam zamiar zrobić upgrade :D.

I teraz rodzi sie pytanie...Pchać się w Intela czy może kontynuować przygodę z AMD?

 

 

Byłem bardziej za Intelem.Zacząłem mieć wątpliwości po przeczytaniu, że nowe konsole będą skonstruowane na platformie AMD.Zwątpiłem jeszcze bardziej po newsie, że Battlefield 4 będzie prezentowany na topowym FX-ie. :roll:

 

Doradźcie bo mam mętlik w głowie :D

Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

Wymiana 8120 na 8350 jest mało racjonalną inwestycją i oczywiście zalecam przejście na Intela i niekoniecznie musi to być 4670K bo 3570K również świetnie się spisze a pod pewnymi względami może nawet lepiej. :>

Uprzedzając pytanie: MSI Z77A-G43 ewentualnie droższa G45.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

To wszystko marketing - AMD już od dłuższego czasu przegrywa z Intelem praktycznie na każdym polu, więc wybór wydaje się dosyć prosty  ;)

Jedno pytanie - pracujesz coś na tym komputerze, czy to tylko do gier ?

i7 + gry to bardzo kiepski pomysł i lepiej już zakupić i5, która jest wprost idealna do tego typu działań, a pieniążki warto zaoszczędzić na inne podzespoły jak np. GPU, czy lepsze mobo.

Link to post
Share on other sites

 

 

Na forach czytałem, że nowe gry będą pisane pod Amd i podobno to znacznie poprawi wydajność nowych gier na fx względem Intela. Co o tym sadzicie?
hmmm, nie znam żadnych gier pisanych pod Intela, czy AMD - jak dla mnie bzdura jakich mało.

Idąc tym tokiem myślenia - za około 6 miesięcy będziemy składać zestawy na FX + Ati ? Szczerze w to wątpię  ;)

Link to post
Share on other sites

przeto wiadomo że nowe konsole w stosunku do kompa nadal będą daleko za murzynami ......i jak większość pisze amd się przez ostatnie latka za hibernowało czego skutkiem jest brak popisu nad konstrukcjami intela. Morze jak amd dostanie gotówkę za konsole to coś się ruszy :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

przeto wiadomo że nowe konsole w stosunku do kompa nadal będą daleko za murzynami ......i jak większość pisze amd się przez ostatnie latka za hibernowało czego skutkiem jest brak popisu nad konstrukcjami intela. Morze jak amd dostanie gotówkę za konsole to coś się ruszy :]

 

"Morze" najpierw to weź słownik do ręki a potem pisz te głupoty.

 

Co do tematu aktualnie Intel wygrywa i nie widzę powodu aby się to miało zmienić. 

 

Konsole konsolami. Jeżeli chodzi o gry to 90% ma do powiedzenia karta graficzna.

 

Zmiana z AMD na AMD w Twoim przypadku mija się z celem. 

Link to post
Share on other sites

Mam małe pytanko a nie chce zakładać nowego tematu a mianowicie posiadam zasilacz deus g1 500w  czy może on współpracować z haswellem ?

Ziom, trafiłeś z tematem jak biały do Bronksu ;). Sprawdz w google na stronie producenta, albo po prostu trzeba poprzestawiać coś w Biosie, żeby procesor nie korzystał z obniżonej mocy poboru prądu w trakcie uśpienia. 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...