Skocz do zawartości

FX 8120 GIGABYTE 990FXA D3 BLUE SCREEN- pilne


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez dzejC,

Recommended Posts

Witajcie forumowicze nie jestem pewien co do kategorii ale jeśli wybrałem zły temat do go przenieście.

Otóż nie dawno kupiłem od jednego z forumowiczów podzespoły z tematu, dzisiaj doszły.

Lecz powstał problem, gdybym pisał to trochę bym się opisał więc wstawię filmik.

LINK: http://youtu.be/Dvi0dt-CaDE

Sprzęt

 

FX 8120

GIGABYTE 990FXA D3

3 DYSKI TWARDE

DEUS M1 550W

GTX 460SE

GLADIUS X80

2GB ELIXIR 1333Mhz

Win 7 ultimate 32 bit(może trzeba 64?) Po krotce:

Wszystko zamontowałem, poodciskałem itp. ale kiedy przyszło do uruchomienia to ładuje się do loga win7 jest zacięcie, bluescreen i reset i tak w kółko

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

ogólnie dana instalacja windowsa to nieprzewidywalna sprawa do pewnego stopnia, i z bardziej głupich powodów niż zmiana hardware system padał, kiedyś podpiąłem do kompa swojego dysk od ziomka żeby mu postawić windowsa XP, postawiłem mu na dysku XP odpiąłem, chce swój windows odpalić i komunikat, niepoprawna konfiguracja dysku, elo 320, nawet nie dotykałem swojej instalacji systemu, tak to jest

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

Dzięki wam :)
Reinstall zadziałał tylko teraz gdy chcę podłączyć 2 kolejne dyski pojawia się problem który polega na tym że jeśli je podłączę to ekran staje na "Starting operating System" to coś z trybami ahci i ide czy cos innego ?
Dodam że jeśli podłączony jest dysk z systemem wszystko jest ok.
AMD to koparka pod względem głośności :D

edit.
Rozwiązane, obudowa za mocno dociska kable i coś nie łączy.
Dzięki i do zamknięcia

Edytowane przez dzejC
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...