Skocz do zawartości

Aktuzalizacja Android ICS do JB


Recommended Posts

Witam, własnie zakupiłem 4X HD do którego długo sie juz przymierzałem i chciałbym dokonac tej nieszczęsnej aktualizacji do nowszej wersji Androida poprzez narzędzia i oprogramowanie LG ktore mi poleciliście na tym forum i mam pytanie czy muszę wkładać kartę pamięci microSDHC i kartę SIM czy obejdzie się bez tego i wystarczy włączyc i podłączyc telefon do komuptera?

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Nie masz aplikacji od aktualizacji w telefonie ? Ja na swoim LG L9 coś takiego mam i myślę, że u ciebie też powinno być (niebieski kwadrat z białym robotem i strzałkami wokół niego). Jak nie masz odpowiedniego skrótu (bo w sumie, to jest skrót, a nie osobna aplikacja), to wejdź w Ustawienia -> System -> Informacje o telefonie -> Aktualizacja oprogramowania -> Szukaj aktualizacji, dalej sobie sam poradzisz. System zostanie zaktualizowany automatycznie, bez potrzeby podpinania telefonu do komputera. Tylko pamiętaj, żeby bateria była naładowana (nie musi być 100%, ale żeby telefon nie padł przez te 10-20 minut aktualizacji). Jak telefon pochodzi z polskiej dystrybucji, to będziesz miał język polski na 100%.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Dzięki serdecznie kolego "ehhhm" ;) własnie czegos takiego trzeba było mi wiedziec. Tylko jeszcze żebys mi napisał jak na aplikacja się nazywa którą masz w telefonie no i czy błedy po aktualizacji Ci nie wyskakują w telefonie i moje ostatnie pytanie skoro nie trzeba podłączać do komputera a aktualizacje przeprowadziłeś no to chyba pobrana została opłata za transfer danych, chyba że zrobiłes to przez WiFi...ale akurat mam WiFi w domu.

Link to post
Share on other sites

Odnośnie tego jaka to "aplikacja" napisałem w poprzednim poście. Oczywiście u siebie aktualizację robiłem przez WiFi. Żadne błędy nie wyskakują. Jest to tzw. aktualizacja OTA (Over The Air), z takiego sposobu aktualizacji korzysta bardzo wielu producentów telefonów (o ile nie wszyscy), a nawet od jakiegoś czasu można tak aktualizować oprogramowanie "nie fabryczne", o ile jego twórca się na to zdecyduje. Metoda ta ma właśnie na celu zminimalizowanie problemów podczas  aktualizacji, no i nie trzeba tracić czasu na babranie się z różnymi programami, tylko odpalasz aktualizację na telefonie i robisz w tym czasie co innego.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...